Podle čeho vybrat ty správné lázně?

Dominik Losman_welnessLázně jsou ideální místem ve chvíli, kdy si chceme dopřát nejenom odpočinek, ale chceme dát sbohem našim zdravotním problémům. I proto jsou často předepisovány nemocným lidem, jako forma léčby. Samozřejmě ne všechny lázně jsou stejné. Pojďme se tedy podívat na možnosti, do jakých vyrazit v rámci konkrétních problémů.  

 

Bolesti zad

Ty dnes trápí většinu populace, nehledě na jejich věk. Důvody totiž nemusejí být nutně spojeny jenom se stářím, ale třeba se špatným sezením, nebo držením těla. Řešením na tyto potíže jsou určitě Priessnitzovy lázně Jeseník, které v několika lázeňských domech poskytují nejenom komfort spojený s ubytováním a stravováním, ale hlavně několik velmi prospěšných zdravotních procedur. Patří mezi ně:

  • Pohybová terapie
  • Vířivá koupel
  • Masáž
  • Rašelinový zábal

Se srdcem do Poděbrad

Už odnepaměti je známo heslo „Poděbrady léčí srdce". A jinak tomu není ani v současné době, jelikož toto město je odnepaměti navštěvováno těmi, kteří trpí právě potížemi se svým srdíčkem. Léčebné procedury ale nejsou to jediné, na co se těšit, jelikož velkým zážitkem je i ochutnávka místní minerální vody.

Potíže s vaší pokožkou

Dalším důležitým problémem jsou ale i komplikace s naší pokožkou. Časté ekzémy, lupénka, ale i příliš suchá, nebo mastná kůže. To vše jsou negativní projevy našeho zdraví, které mohou pomoci vyřešit lázně Hodonín. A to hlavně díky procedurám, které nabízejí více než 10 různých koupelí. A to od koupele se solí z Mrtvého moře, přes koupel ovesnou nebo konopnou, až po koupele uhličité či vinné.

Nezapomínejte ani na svůj věk

Samozřejmě při výběru byste neměli brát v potaz pouze vaše konkrétní problémy, jelikož je dobré zaměřit se také na svůj věk. Využít tak můžete pobyty pro mladé, pobyty zaměřené na romantiku, ale stejně tak i pobyty pro seniory. I ty jsou nejenom tematicky, ale i léčebně zaměřeny právě na skupinu obyvatel, kteří si chtějí zpříjemnit své stáří a zlepšit tak kvalitu svého života.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1124x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte