Pekelně dobrý pomocník proti zánětu – pečený čaj s brusinkami

Proti nepříjemnému podzimnímu zánětu může pomoci třeba pečený čaj s brusinkami. Věděli jste, že se dá z pečeného čaje dokonce i vařit?Proti nepříjemnému podzimnímu zánětu může pomoci třeba pečený čaj s brusinkami. Věděli jste, že se dá z pečeného čaje dokonce i vařit?Blížící se zima přináší zejména ženám hory starostí. Máte doma nachlazené děti a nerudného muže? Prochladla jste, a odnesly to močové cesty? Pečený čaj Brusinka se skořicí je lahodně sladký, takže nad ním děti neohrnou nos. Koncentrát s kousky ovoce po zalití horkou vodou provoní váš domov, a přinese harmonii a pohodu do sebechmurnějšího dne.

Díky vysokému obsahu brusinek, jejichž blahodárný vliv na močové cesty je lékařsky prokázaný, pomáhá pečený čaj přinést úlevu při zánětu či prochlazení.

Přírodní receptura pečeného čaje nadchne plností chutí

Hustá směs ovoce kromě brusinek a skořice nabízí také ovocnou symfonii, v níž zaznívá jablko, jahoda a malina. Pečený čaj se sladí fruktózou. Tato přírodní receptura bez umělých konzervačních látek, barviv a aromat přináší tělu vitalitu, ale také radost z chuti. Větší balení pečeného čaje je za příznivou cenu. Pečený čaj s brusinkou si tak může vychutnat celá rodina. A někdo i víckrát! Rodinné balení vystačí na deset porcí, takže hádky o lahodný mok jsou zažehnány.

Vařit z pečeného čaje není jako vařit z vody

Příprava horkého čaje je jednoduchá – stačí vzít ovoce a šťávu koncentrátu a přelít horkou vodou. S pečeným čajem se však dá v kuchyni vykouzlit mnohem více. Zalitý vychlazenou perlivou vodou přinese ovocné osvěžení i v létě. Po celý rok může pečený čaj Brusinka se skořicí rozeznít ovocnou chuť dortů, koláčů, pudingů, polev či zmrzliny.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2576x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Bylinný čaj Čisté klouby 50g EV

 Bylinný čaj pro podporu vylučování moči,funkce ledvin,kloubů a chrupavek…

Cena: 170 Kč

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Brusnice klikva s jablečnou šťávou 75g

BIO sušené brusnice klikva se zahuštěnou jablečnou šťávou. Popis:BIO…

Cena: 53 Kč

Matcha Ichibancha BIO 40g + plechová dóza…

Zelený práškový čaj BIO Matcha je velmi kvalitní zelený čaj rozdrcený…

Cena: 524 Kč

Luk Yu Pu Er sáčkový 25ks v tubusu

Pravý černý čaj vynikající kvality Většina milovníků čaje Pu Er si…

Cena: 196 Kč

Čaj BIO Citrón & zázvor 40g

Porcovaný čaj v BIO kvalitě  Složení: BIO zázvor (40%), BIO kousky jablek,…

Cena: 82 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte