Ovesná koupel v dóze 350g

Cena: 169  

Firma/Výrobce: Topnatur

Velmi jemně mletý 100% oves do koupele, vhodný na problematickou pleť

Ovesná koupel je speciálně upravený velmi jemně mletý 100% oves, který neobsahuje žádné konzervační látky ani přísady.

Popis:
Ovesná koupel regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje pokožku od podráždění a svědění. Pomáhá při podpůrném ošetření atopického ekzému, akné a velmi suché pleti. Obnovuje ochranný hydrolipidický film, utišuje svědění, velmi dobře zvláčňuje a hydratuje pokožku, která je po koupeli mimořádně hladká, jemná a má přirozený vzhled.

V současné době se ovesná koupel používá v lázních a léčebnách jako jsou Luhačovice, Lázně Lipová, Kynžvart, Poděbrady a další.

Složení:
100% Avena Sativa

Návod k použití:
50 g prášku (3 vrchovaté polévkové lžíce, tzn. 5 g na každých 10 l vody) na jednu koupel (cca 100 l vody). Rozmíchejte v menším množství teplé vody a pomalu vlévejte do proudu vody tekoucí do vany. V této vodě se koupejte asi 20 minut. Po koupeli se bez oplachování osušte.

Ovesná koupel se může použít i pro děti. Vhodné je nechat dítě po koupeli 10 minut v zábalu.

Při rozsáhlejších formách ekzému a výrazném svědění můžeme přidat do koupele ještě olej anebo olejové přísady - např. konopný, olivový, slunečnicový olej. Doporučuje se aplikovat koupel pravidelně 3x týdně po dobu 4–6 týdnů. Po odeznění problémů se může množství koupelí snížit. Při chronických dermatitidách je vhodná dlouhodobá aplikace.

Tento produkt můžete také rozmíchat v menším množství vody na kašičku a použít jako pleťovou masku.

Doporučuje se aplikovat koupel pravidelně 3x týdně po dobu 4–6 týdnů. Po odeznění problémů se může množství koupelí snížit. Při chronických dermatitidách je vhodná dlouhodobá aplikace.

Balení: 
Dóza 350 g


Kategorie: Koupelové soli, prášky, oleje

Ekzém, Kůže


Ekzém, KůžeStáhnout v PDF

Přečteno: 161x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.