Fotolia_118550464_XSa

Global Management Studio poskytuje poradenství v oblasti mezilidských vztahů, profesního a osobního rozvoje, i různé metody terapie při psychických problémech. Pořádá také zážitkové workshopy zaměřené na sebepoznání a řešení situací, se kterými si dlouhodobě nevíme rady. 

osobní koučink - profesní rozvoj - poradenství - zážitkové workshopy - psychoterapie

Osobní rozvoj díky kurzování

2_18KurzováníKurzování jsou zážitkové workshopy, jejichž cílem je umožnit posluchačům rozvinout své znalosti a dovednosti ve vybraných oblastech jinak, než klasickým studiem. Pomocí vlastního prožitku tak mohou lidé získávat nové podněty pro své další fungování a řešit přesně tu oblast, která je právě zajímá nebo trápí. Kurzování je pro všechny, kteří nechtějí stagnovat, ale chtějí se neustále posouvat dále.

Témata seminářů čerpají z oblasti práce, vztahů, osobního rozvoje a dětí. Dokáží tedy pokrýt všechny etapy našeho života a odpovídat na všechny otázky, které nám v daném okamžiku život pokládá. Na každém našem společném setkání máte na výběr z rozmanitých aktivit, které stimulují Vaše smysly a vždy velmi úzce souvisí s tématem daného workshopu. Díky těmto aktivitám se Vám nabízí nový úhel pohledu na probíranou problematiku a možnost „osahat“ si dané téma jinak, než je tomu u podobných kurzů zvykem. Toto unikátní spojení způsobí, že Vaše osobnost poroste - jak duchem, tak i tělem.

Přijďte s námi prožívat všední věci, které jsou známé každému z nás, nevšední formou. Ať už se jedná o chuť ranní kávy, cestu do práce i to, jak se tvář okolních přírody mění se změnami ročních období. Začněte si vychutnávat šustění suchého spadaného listí pod nohama, kapky deště na tváři či vůni čerstvého pečiva linoucí se z nedalekého pekařství. To vše může mít každý den zcela jinou podobu, pokud se naučíte dívat jinak a užívat si každý okamžik, který Vám život přináší. Věříme, že cesta ke spokojenému a šťastnému bytí, vede právě tímto směrem!

Nová energie do života

Těšte se na každý nový den. Přijďte čerpat novou energii společně s novými znalostmi a dovednostmi. Začněte využívat teoreticky nabyté znalosti v každodenním životě. Najděte v sobě skrytý potenciál a naučte se efektivně využívat všechny Vaše přednosti a silné stránky.

Prožívejte, radujte se a vzdělávejte s námi a účastníky našich kurzů, kteří jsou podobně naladěni jako Vy a snaží se žít naplno. Prozkoumejte náš zážitkový program a přijďte v sobě znovuobjevit radost ze všedního života a naplňte jej novými zážitky, zkušenostmi a vědomostmi, které dokreslí Vaši cestu ke spokojenosti. Staňte se součástí Kurzování a buďte celým člověkem!


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte