Osobní Bioprotector®

Personal bioprotectorfoto4foto5Praha veletrh 214 Igor Chaun, Jiri Vanek & Bioprotector
Původní cena: 1340 Kč Ušetříte: 200 Kč Cena: 1140  

Harmonizátor patogenních zón a elektromagnetického smogu

Bioprotector® díky svému speciálnímu tvaru a patentové kombinaci kovu a minerálu, spolu s jeho elektro-fyzikálními vlastnostmi, harmonizuje zdeformované EMP ve svém okolí. Chrání nejen pred technickým elektrosmogem ale i v geopatogenních zónách (např. vlivům podzemní vody), pri narušení magnetického pole Země (napr. vlivem slunečního větru). Snižuje tak negativní vliv patogenních emisí EMP (elektromagnetické pole) na lidské biopole (bioelektromagnetické pole živého organismu), na biologické systémy: nervový systém (centrální i autonomní), metabolismus, kardiovaskulární systém, reprodukční systém, endokrinní soustavu a obranyschopnost organismu.

Vědecké výzkumy prokázaly, že Bioprotector® na zaklade svého jedinečného tvaru, kombinací kovů a energetických vlastností vyrovnává deformované magnetické pole, čímž eliminuje nebezpečné vyzařování způsobené negativními vlivy spodních vod (geopatogenní zóny), domácích elektrospotřebičů (televize, počítače, klasické i mobilní telefony, elektroinstalace, mikrovlné trouby...) a kosmického záření.

Deformace magnetického pole na místech kde žijeme a pracujeme mají negativní vliv na fyzické zdraví a mohou oslabit imunitní systém a metabolismus a tak způsobit různá onemocnění. Na psychické úrovni je patogenní záření příčinou depresí, agresivity a přecitlivělosti na stres. Magnetické pole vyrovnané Bioprotectorem® umožňuje nerušený tok bio-energie v celém těle. Tím snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy způsobené patogenním zářením.

 Osobní Bioprotector® 

 • Chrání v oblasti o průměru minimálně 1,5 metru
 • Žádné vedlejší účinky
 • Neomezená životnost
 • Nepotřebuje baterie ani elektrický zdroj

Bioprotector® pomáhá zabránit:

 • únavě
 • stresu
 • depresím
 • oslabení imunitního systému
 • oslabení metabolismu
 • podráždění nervového systému

Bioprotector® podporuje:

 • tok bioenergie v těle
 • uvolnění těla a mysli
 • kvalitní spánek
 • regeneraci a vitalitu

 

Účinky a využití Bioprotectoru® :

Bioprotector® významně snižuje vlivy emisí (záření), elektromagnetického záření (elektotrosmogu) z elektrických a elektronických přístrojů jako je TV obrazovka, monitor počítače, notebook, mobilní a bezdrátový telefon, mikrovlnná trouba, Wi-Fi na lidské tělo a Bioprotector®je v tomto směru jedničkou na trhu.

Bioprotector® harmonizuje biopole, umožňuje nerušený tok bioenergie v lidském těle, čímž snižuje nebo úplně odstraňuje fyzické a psychické problémy spůsobované emisemi (elektrosmog). Podporuje uvolnění těla a mysli, kvalitní spánek, regeneraci a vitalitu. Chrání živé organismy v geopatogenních zónách.

Bioprotector® můžete instalovat do podlah domů, základu budov  už během stavebních prací, čímž zajistíte, že daný prostor bude harmonizován a ekologicky chráněn před negatívními vlivy geopatogénních zón (energo – anomálních zón) vytvořených spodními vodami, různými dutinami a inženýrskými sítěmi, které negatívně působí na biopole člověka.

Bioprotector® zlepšuje fyziologické funkce v orgánech a buňkách lidské těla už po několika minutách.

Bioprotector® snižuje energetické bloky v čakrách a biopoli (auře) člověka, co se v konečném důsledku projeví na dobrém zdravotním stavu člověka.

Bioprotector®  působí harmonizačně a přivádí fyzický a psychický stav člověka do rovnováhy (zlepšuje zdraví).

Bioprotector® chrání před patogenními a technickými emisemi, podzemními emisemi (nízká frekvence) a kosmickými emisemi (vysoká frekvence).

Bioprotector® má pozitivní účinek na fyziologické procesy orgánů a tkání lidského těla a významně harmonizuje energetické dráhy, které využívá akupunktura na léčení.

Bioprotector® pomáhá zabránit únavě, stresu, depresím, oslabení imunitního systému, oslabení metabolismu, podráždění nervového systému. 

Bioprotector® je obzvlášť vhodné použít v rehabilitačních centrech, lázních, masážních salónech, nemocnicích a podobných ozdravných a regeneračních institucích, protože má pozitivní, harmonizující vliv na zdraví, rekonvalescenci a je bez škodlivých vedlejších účinků.

Bioprotector® se určitě doporučuje používat v úřadech, bankách, kancelářích, obchodech atd. protože celkově harmonizuje prostředí, zvyšuje výkon, snižuje únavu.

Bioprotector® neovlivňuje fungování elektrického nebo elektronického zařízení.

Bioprotector® je vyroben z přírodního materiálu, nepotřebuje pro svou činnost elektrickou energii, nepotřebuje baterie ani elektrický zdroj, neprodukuje znečištění životního prostředí a nepotřebuje čistit. Bude Vám sloužit celý život (není omezen životností, ta je omezena jen zničením nebo přirozeným rozkladem výrobku, který může nastat po stovkách let..).

Bioprotector® je přenosný, jeho darováním nebo prodejem jiné osobě se spolu s ním nepřenáší Vaše energetická stopa (jak je tomu například u krystalů).

Bioprotector® je i přenosný, doporučuje se jej vzít na výlet, letní, zimní dovolenou.

Bioprotector® harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme.

Je vědecky prokázáno, že výrazně snižuje elektromagnetické záření z elektronických zařízení, rozvoden a vedení, např. z mobilních telefonů, počítačů, mikrovlnných trub apod.

Má pozitivní, harmonizující vliv na zdraví a je bez vedlejších účinků. Má neomezenou životnost. OsobníBioprotector® je dalším typem Bioprotektoru® s menšími rozměry. Je také velmi efektivní a jeho účinnost je minimálně1,5 metruv průměru.

Osobní Bioprotector®  je navržen tak, aby se dal pohodlně nosit s sebou  při sobě ať jste kdekoliv. Např.: v kapse, v peněžence, kabelce, tašce, apod. protože harmonizuje a redukuje všudypřítomné škodlivé záření, které je v dnešní době konstantní a nedílnou součástí našeho životního prostředí. Osobní Bioprotector® Vám nabízí v tomto směru jednoduché a praktické řešení.

Osobní Bioprotector® byste měli mít v původním obalu.

Velikost Osobního Bioprotectoru® je 5,5 x 5,5 cm x 3 mm.

 

Dodavatel/Výrobce: Health and Bio


Kategorie: Bioprotectory

Energie, Imunita, Metabolismus, Nervový systém, Smutek, Stres, ÚnavaStáhnout v PDF

Přečteno: 1696x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

AKTIVNÍ DLOUHOVĚKOST BIO 60kps.HN

Gudiči neboli Amrita v kapslích Podporuje obranyschopnost, metabolismus lipidů,…

Cena: 239 Kč

Aromaterapeutické pastilky Kardamom, Citron

Osvěžení a energie Osvěžující pastilky BONNE SANTÉ pastilky s přírodními…

Cena: 45 Kč

Kitl životabudič 500ml - sirup na…

Energetický elixír na povzbuzení Elixír se vyrábí ze zahuštěné hroznové…

Cena: 187 Kč

Kitl Životabudič pro muže 500ml

Energetický bylinný elixír pro muže Kitl životabudič je vyroben ze…

Cena: 202 Kč

Čakrový náramek KŘIŠŤÁL

Originální stylový náramek z drahých kamenů s kovovými korálky  Sedm…

Cena: 280 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte