Originální květináče a koryta dodají vaší zahradě přidanou estetickou hodnotu

PR článek

64_xii_2_vKvětináče a koryta jako originální prvky exteriéru

Zahrada je vizitkou domu, a tak si žádá potřebnou péči. Keře, okrasné květiny a květináče na parapetech zkrášlí jakýkoliv dům. Originální architektonické prvky vytvoří ve vaší zahradě jedinečné prostředí. Kvalitní zahradní mobiliář vytvořený z umělého kamene spojuje estetickou i užitnou funkci dohromady. Přírodní, jednoduchý vzor imitující pískovec v neutrální barvě má rozmanité využití v exteriéru i interiéru a dává vyniknout kráse přírody. 

Firma LT stone s.r.o. se zabývá ruční výrobou dekorativních nádob pro výsadbu květin, desek kamenných stolů a kamenů pro dláždění chodníků a pěšin. Všechny produkty jsou vytvořené ze speciálního materiálu věrohodně imitujícího pravý kámen. Do zahrady nebo jako městský mobiliář nabízí květináče, šlapáky pro vytvoření nenápadného chodníku v trávě, nebo stoly pro letní posezení na terase. 

1_XXXIXa_vOdolné květináče s dlouhou životností

Zahradní architektonické prvky, květináče a koryta z umělého kamene

Umělá kamenná koryta jsou od nerozeznání od přírodního kamene. Materiál má stejné vlastnosti jako kámen a k tomu navíc ještě další benefity. Na rozdíl od přírodního kamene neoxiduje a nedrolí se, což zajišťuje delší životnost. Venkovní květináče musí odolávat rozmanitým vlivům počasí od přímého slunečního záření přes déšť a mrazy. Kvalitní materiál zajistí dlouhou výdrž, vzhled i ochranu rostliny. 

Repliky koryt pískovce jsou ideální pro venkovní použití. Květináče a koryta najdou své využití na zahradách, terasách i na malých balkónech. Firma LT stone s.r.o. se specializuje na výrobu replik kamenných koryt a květináčů již od roku 2000. Po celou dobu své existence si společnost zakládá na preciznosti a co největší kvalitě finálních výrobků. Ruční výroba zajišťuje originální kusy z nejlepších materiálů, které věrně napodobují přírodní kámen. 

Imitace pískovce se vlivem venkovních podmínek nedrolí ani neoxiduje

Keramické květináče nevydrží nápor větru nebo mrazů. Často tak musíte sbírat rozbité nádoby a poničené rostliny. Venkovní květináče si žádají vysokou kvalitu materiálu, zajištění a odolnost. Imitace kamene splňuje všechny požadavky pro bezpečnost a odolnost v exteriéru.

Oproti přírodnímu kameni jsou repliky mnohem levnější, ale stále kvalitní. Ušetříte peníze a nikdo nepozná, že pískovec není pravý. Unikátní materiál složený ze speciálních štěrkopísků, vysokopevnostního cementu, pryskyřicových pojidel a dalších složek zamezuje vysychávání kořenů a odpařuje nadbytečné teplo

Ruční výroba a pečlivá práce s materiálem

Květináče a koryta jsou vyrobeny ručně, proto každý produkt je originální a unikátní. Repliky mají standardní pískově žlutou barvu. Časem a vlivem venkovních podmínek získává ceněnou patinu a barva se postupně liší. Odstín umělého kamene se může lišit produkt od produktu. Věrná kopie kamene zajistí zahradě jednotný vzhled. Umělý kámen nevyžaduje žádnou údržbu. V případě, že chcete zamezit vzniku přírodní patiny způsobené porůstáním mechem, lze výrobky ošetřit bezbarvou penetrací. 

www.ltstone.cz

Květináče i městský mobiliář různých tvarů i velikostí

V nabídce LT stone s.r.o. si můžete vybrat z širokého sortimentu rozměrů, tvarů i hmotnosti květináčů. Jedinečné prvky zahradní architektury dodávají vaší zahradě kouzlo harmonické oázy klidu. Ve městech najdou uplatnění velké květináče pro výsadbu veřejné zeleně. Veškeré výrobky lze použít v zahradách, domech i městských částech a vytvořit tak jednotný vzhled. Umělá kamenná koryta perfektně splývají s prostředím a vytvoří zajímavé členění v prostoru. Městský mobiliář přispěje k příjemnému prostředí a přírodnímu akcentu ve městech. 

Pokud si ani tak z nabídky nevyberete, můžete si objednat speciální produkt podle vašich přání. Řemeslníci vytvoří zakázku podle vašich požadavků a rozměrů, které přesně napasují do vaší zahrady. 

1_XXVIII_1_vVěrohodná imitace pravého kamene

Květináče jsou vhodné pro drobné dřeviny a skalničky

Firma LT stone s.r.o. vám ochotně poskytne poradenské služby ohledně zajištění, co nejlepšího prostředí pro vaše květiny na zahradě a zachování kvality květináčů. V případě zájmu vám pomůžou květináče a koryta vkusně osázet pro dokonalý estetický vzhled zahrady

Do umělých kamenných koryt můžete nasázet drobné květiny nebo byliny, které ve spojení s kameny, vytvoří harmonii přírody po celý rok. Do osazovaných nádob se nejlépe hodí zakrslé dřeviny. Jehličnany, skalničky, vřesy nebo cypřiše ozdobí vaši zahradu bez potřeby velké péče. Umístěním na kamenné nebo dřevěné podstavce zajistíte potřebný odtok vody. 

Květináče a umělá kamenná koryta jsou ideální ke zkrášlení vaší zahrady, podél dlážděných cestiček nebo na skalku. Veškerý sortiment pro zahradu si lze objednat a vyzvednout v Kunovicích nedaleko Uherského Hradiště nebo ve vybraných zahradnických centrech po celé České republice - Jindřichův Hradec, Plzeň, Lanškroun, Děčín nebo Horní Počernice u Prahy.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte