Organic ALOE VERA 500ml

Cena: 319  

Dodavatel/Výrobce: ECCE VITA

100% šťáva z dužiny listů Aloe Vera

Složení: bio šťáva z dužiny listů Aloe (Barbadensis Miller)* 99.9%, 0,1% kyseliny citrónové. 

*z ekologicky kontrolovaného zemědělství

Aloe pravá (Barbadensis Miller) je více účelová bylinka. Je to přírodní antioxidant. Podporuje přirozenou obranyschopnost a snižuje příznaky napětí a únavy. Na lidské tělo působí detoxikačně, tzn. že odstraňuje škodliviny z těla a očišťuje organismus. Působí pozitivně i na normální stav pokožky.

• Čistá šťáva z dužiny listů bez alloinu
• Aloe je zbavena barvy a dužiny, tudíž zůstává čistá aloe šťáva
• Jen pasterizace a 0,1% bio kyselina citrónová

 

Aloe Vera se pěstuje v celém světě, přirozeně roste v severní Americe, Asii, střední a jižní Americe. Španělsku a Mexiku, odkud pochází organická Aloe v tomto výrobku. Jde o liliovitou rostlinu vzhledu kaktusu. V ájurvédě se nazývá také „kumari", což znamená mladická vitalita. Aloe Vera obsahuje 200 různých látek, např. steroidy, vitamíny A,C,B, B12, kyselinu listovou, minerály (hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík, draslík), 18 aminokyselin, glykosidy, trávící enzymy, lignin, saponiny a antrachinony.

Výhody produktu Organic ALOE VERA:

Organic Aloe Vera je bez dužiny. Čistý bio 100% Aloe vera gel juice je dostupný v několika formách. Hustota šťávy závisí na množství dužiny v produktu. Toto 100% bio Aloe Vera obsahuje šťávu z vnitřní části listu Aloe a je následně zbavena barvy a dužiny, tudíž zůstává čistá aloe šťáva. Tato šťáva má přírozenou konzistenci a gravitaci vody. U jiných produktů dochází při rozdílném technologickém postupu k ponechání částí dužiny, což ovlivní vzhled a konzistenci šťávy. Velké množství dužiny není žádoucí pro nevhodný vyšší obsah látky alloin. Do něterých aloe se přidává pektin, želatina apod., které zahušťují šťávu. Tyto aloe ale již nejsou bio 100% aloe vera gel. Jediný konzervant je přírodní kyselina citronová z ovoce v minimálmím množství 0,1%.

Dávkování: před užíváním protřepejte, 30 ml (2 polévkové lžíce) 2-3krát denně, nejlépe před jídlem. Lze zapít nebo rozmíchat ve vodě nebo džusu.

Upozornění: není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Obsah: 500 ml ve skle

Doplněk stravy. Produkt ekologického zemědělství.


Kategorie: Šťávy, sirupy, drinky

Alergie, Detoxikace, Ekzém, Imunita, Játra, Kůže, Menstruace, PMS, Metabolismus, Nadýmání, Obranyschopnost, Pleť, Popáleniny, Překyselení, Rány, odřeniny, Regenerace a rekonvalescence, Střeva, Trávení, Únava, Vitaminy a minerály, Zácpa, Žaludek, Zánět, ZažíváníStáhnout v PDF

Přečteno: 1987x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.