Omlazující sérum - Retinol Like

Nová koncepce séra, ekologicky šetrná a kosmeticky velmi účinná, "má vysoký potenciál průniku do živých struktur kůže člověka a žádoucího biologického účinku" uvádí Doc.Ing.Jarmila Hojerová, PhD. ze STU Bratislava.

RETINOL-LIKE, NETOXICKÁ NATURAL-LIKE ALTERNATIVA RETINOLU ANTI-AGEING BEZ SYNTETICKÝCH EMULGÁTORŮ a KONZERVANTŮ PEG FREE, PARABEN FREE OBSAHUJE VÝROBCEM DOPORUČENOU KONCENTRACI LUREMINU®.

Sérum je vhodné především pro citlivou zralou pleť. Zjemňuje, vitalizuje a zlepšuje vzhled zralé pleti.

Jedinečné omlazující sérum, které obsahuje nedráždivou látku s velmi podobným protivráskovým působením jako retinol. Látka přírodního původu se vyskytuje v rostlinách po celém světě (např. mořský narcis, reveň štítnatá, stévia purpurea) v nízkých koncentracích a její izolace je velmi obtížná. Syntetická výroba Lureminu® (Dihydroxymethylchromone) je jednodušší a ekologicky příznivější.

Benefity Omlazujícího séra Retinol Like

  • Bylo zjištěno, že ačkoli má rozdílnou strukturu od retinolu, má obdobné účinky. Vyvolává syntézu kyseliny hyaluronové v keratinocytech, dávka obsažená v našem séru způsobí zvýšení syntézy kyseliny hyaluronové až o 70%, Oproti retinolu je Luremin® netoxický a nelze se jím předávkovat.
  • Obsah Lureminu® v našem séru vyvolává syntézu kolagenu v kůži, zvyšuje jeho tvorbu o 8% po 8 dnech aplikace.
  • Omlazující sérum Retinol Like zpomaluje stárnutí také tím, že potlačuje rozklad elastinu a kyseliny hyaluronové v mezibuněčných prostorách, obsahuje přírodní antioxidant  vitamin E a glycerin v dávce napomáhající hydrataci pleti.
  • Zklidňující a protivráskový účinek Lureminu®, který je obsažen v našem séru, byl prokázán in vivo při použití doporučené dávky 2x denně po 28 dnů.
  • Účinné látky prokazatelně ve velkém množství prostupují do aktivních vrstev kůže a sérum přitom obnovuje vlastní ochrannou bariéru pokožky.

www.lachevre.cz

+420 800 191 999


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1648x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.