Odstředivý odšťavňovač L'Equip XL

lequipxlbily-2lequipxlbily-3lequipxlcerny-1lequipxlsedy-1doprava zdarma
Cena: 4799  
array(1) { ["varianta"]=> object(ParamsModel)#688 (24) { ["id"]=> string(4) "1969" ["site_id"]=> string(5) "45404" ["values_all":"ParamsModel":private]=> array(0) { } ["values":"ParamsModel":private]=> array(3) { [2034334]=> string(6) "Bílá" [2034331]=> string(7) "černá" [2034391]=> string(6) "šedá" } ["project_id":"ParamsModel":private]=> string(1) "1" ["lang":"ParamsModel":private]=> string(2) "cz" ["data"]=> array(16) { ["id"]=> string(4) "1969" ["project_id"]=> string(1) "1" ["identifier"]=> string(8) "varianta" ["multiple_values"]=> string(1) "1" ["selectable"]=> string(1) "1" ["public"]=> string(1) "1" ["visibility"]=> string(7) "product" ["type"]=> string(4) "CHAR" ["list"]=> string(1) "0" ["param_id"]=> string(4) "1969" ["name"]=> string(8) "Varianta" ["unit"]=> string(0) "" ["lang"]=> string(2) "cz" ["sites_id"]=> NULL ["value"]=> string(6) "šedá" ["value_id"]=> string(7) "2034391" } ["table":protected]=> string(11) "params_view" ["where":protected]=> string(71) "( `lang` = 'cz' ) AND ( `project_id` = '1' ) AND ( sites_id = '45404' )" ["order_by":protected]=> NULL ["limit":protected]=> NULL ["limit_offset":protected]=> int(0) ["select":protected]=> string(1) "*" ["group_by":protected]=> NULL ["from":protected]=> NULL ["joins":protected]=> array(0) { } ["paginate":"BaseModel":private]=> bool(false) ["p_total_rows":"BaseModel":private]=> bool(false) ["p_prefix":"BaseModel":private]=> string(13) "?pagination=1" ["p_suffix":"BaseModel":private]=> string(0) "" ["p_prev_link"]=> string(4) "<" ["p_next_link"]=> string(4) ">" ["p_first_link"]=> string(2) "«" ["p_last_link"]=> string(2) "»" } }

Firma/Výrobce: L´Equip

Kvalitní a výkonný odstředivý odšťavňovač L´Equip XL s velkým vstupním otvorem pro vkládání celých plodů.

Tři barevné varianty - bílá, šedá, černá (variantu vyberte prosím nad tlačítkem "koupit")

Odstředivý odšťavňovač od americké společnosti L´Equip zajišťuje funkčnost, spolehlivost a jedinečný styl. Pomocí odšťavňovače L´Equip XL si snadno a rychle připravíte zeleninové a čerstvé ovocné šťávy, které jsou nezbytnou součástí zdravé výživy.

Odstředivé odšťavňovače ( L´Equip XL, Catler) nejprve ovoce či zeleninu „nastrouhají" na diskovém struhadle a následně rozprostřou na jemné sítko. Odstředivá síla daná vysokými otáčkami separačního koše (3 až 15 tisíc otáček za minutu) odšťavní nastrouhanou vlákninu a během chvilky získáte 100% fresh juice.

Výhodou odstředivých odšťavňovačů je velký plnicí otvor a rychlost zpracování ovoce a zeleniny. Nevýhodou je omezení ve výběru surovin, které na odstředivkách lze zpracovávat. Tyto elektrické odšťavňovače nejsou vhodné na zpracování bylin, listové zeleniny a bobulovin.

V dnešním uspěchaném světe mnozí z nás jistě ocení možnost připravit si svou denní dávku fresh vitamínů z čerstvě vylisované šťávy skutečně rychle. Ať už jste zaneprázdněný profesionál nebo plně vytížená žena v domácnosti, přijde vám vhod, budete-li moci nakládat se svým časem efektivně a přitom pečovat o své zdraví. Výkonný odšťavňovač L´Equip XL s otvorem na celé jablko vám umožní doplnit vaše tělo super dávkou vitamínů, minerálů a enzymů.

Patentovaný systém kontinuálního odstraňování odstraňuje problémy s hromaděním vlákniny a umožní vám připravit velké množství čerstvé šťávy.
Výkonný a odolný univerzální motor zaručuje bezproblémový chod odšťavňovače a ani při odšťavňování tvrdých surovin nedochází k poklesu otáček a výtěžnosti. Kvalita materiálů garantuje velmi dlouhou životnost přístroje.

Jednoduchost, rychlost a síla použití odstředivky L´Equip XL ocení opravdu každý, kdo očekává maximální přínos pro zdraví s minimálním vynaložením úsilí. Sestavení přístroje i samotné odšťavňování je rychlé a intuitivní. Velmi bezproblémová očista dílů odšťavňovače, které se dají mýt v myčce. Záruka je 3 roky, což vám dává jistotu, že pořízení odšťavňovače L´Equip XL je kvalitní dlouhodobou investicí především do svého zdraví.

Producent L´Equip je partnerem asociace Arbor Day a patří k ekologicky orientovaným výrobcům. Za každý zakoupený výrobek L´Equip je vysazen strom v rámci programu zalesnění pro budoucnost.

VHODNÝ NA:
hruška, jablka, mrkev, ředkev...

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

Parametry produktu odstředivý odšťavňovač L'Equip XL 

Název parametru Hodnota parametru
Rozměry: 31 x 19,7 x 38,5 cm
Váha: 4 kg
Výkon: 350 W
Otáčky/min.: 11 000
Způsob odšťavňování: odstředivý
Barva: bílá
Záruka: 2 + 1 rok

VIDEO: Test odstředivého odšťavňovače L´Equip XL


Kategorie: Odšťavňovače, Odstředivé
Stáhnout v PDF

Přečteno: 793x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.