Odstředivý odšťavňovač L'Equip XL

lequipxlbily-3lequipxlbily-2lequipxlsedy-1lequipxlcerny-1doprava zdarma
Cena: 4799  

Dodavatel/Výrobce: L´Equip

Kvalitní a výkonný odstředivý odšťavňovač L´Equip XL s velkým vstupním otvorem pro vkládání celých plodů.

Tři barevné varianty - bílá, šedá, černá (variantu vyberte prosím nad tlačítkem "koupit")

Odstředivý odšťavňovač od americké společnosti L´Equip zajišťuje funkčnost, spolehlivost a jedinečný styl. Pomocí odšťavňovače L´Equip XL si snadno a rychle připravíte zeleninové a čerstvé ovocné šťávy, které jsou nezbytnou součástí zdravé výživy.

Odstředivé odšťavňovače ( L´Equip XL, Catler) nejprve ovoce či zeleninu „nastrouhají" na diskovém struhadle a následně rozprostřou na jemné sítko. Odstředivá síla daná vysokými otáčkami separačního koše (3 až 15 tisíc otáček za minutu) odšťavní nastrouhanou vlákninu a během chvilky získáte 100% fresh juice.

Výhodou odstředivých odšťavňovačů je velký plnicí otvor a rychlost zpracování ovoce a zeleniny. Nevýhodou je omezení ve výběru surovin, které na odstředivkách lze zpracovávat. Tyto elektrické odšťavňovače nejsou vhodné na zpracování bylin, listové zeleniny a bobulovin.

V dnešním uspěchaném světe mnozí z nás jistě ocení možnost připravit si svou denní dávku fresh vitamínů z čerstvě vylisované šťávy skutečně rychle. Ať už jste zaneprázdněný profesionál nebo plně vytížená žena v domácnosti, přijde vám vhod, budete-li moci nakládat se svým časem efektivně a přitom pečovat o své zdraví. Výkonný odšťavňovač L´Equip XL s otvorem na celé jablko vám umožní doplnit vaše tělo super dávkou vitamínů, minerálů a enzymů.

Patentovaný systém kontinuálního odstraňování odstraňuje problémy s hromaděním vlákniny a umožní vám připravit velké množství čerstvé šťávy.
Výkonný a odolný univerzální motor zaručuje bezproblémový chod odšťavňovače a ani při odšťavňování tvrdých surovin nedochází k poklesu otáček a výtěžnosti. Kvalita materiálů garantuje velmi dlouhou životnost přístroje.

Jednoduchost, rychlost a síla použití odstředivky L´Equip XL ocení opravdu každý, kdo očekává maximální přínos pro zdraví s minimálním vynaložením úsilí. Sestavení přístroje i samotné odšťavňování je rychlé a intuitivní. Velmi bezproblémová očista dílů odšťavňovače, které se dají mýt v myčce. Záruka je 3 roky, což vám dává jistotu, že pořízení odšťavňovače L´Equip XL je kvalitní dlouhodobou investicí především do svého zdraví.

Producent L´Equip je partnerem asociace Arbor Day a patří k ekologicky orientovaným výrobcům. Za každý zakoupený výrobek L´Equip je vysazen strom v rámci programu zalesnění pro budoucnost.

VHODNÝ NA:
hruška, jablka, mrkev, ředkev...

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

Parametry produktu odstředivý odšťavňovač L'Equip XL 

Název parametru Hodnota parametru
Rozměry: 31 x 19,7 x 38,5 cm
Váha: 4 kg
Výkon: 350 W
Otáčky/min.: 11 000
Způsob odšťavňování: odstředivý
Barva: bílá
Záruka: 2 + 1 rok

VIDEO: Test odstředivého odšťavňovače L´Equip XL


Kategorie: Odšťavňovače, OdstředivéStáhnout v PDF

Přečteno: 825x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.