Odstředivý odšťavňovač Catler JE 8011

catlerje8011-2catlerje8011-3doprava zdarma
Cena: 13690  

Dodavatel/Výrobce: Catler

Profi odšťavňovač, který najde své uplatnění v každém baru nebo restauraci. Navíc disk na homogenizaci měkkého ovoce a bobulovin.

Nový profesionální odšťavňovač Catler JE8011 se dvěma disky představuje dokonalé vyvážení funkčnosti, spolehlivosti a jedinečného stylu po všech stránkách: od špičkového, extrémně tichého motoru až po tělo odšťavňovače vyrobené z vysoce kvalitní slitiny ušlechtilých kovů pro dlouhou životnost.

Catler JE8011 má pětistupňový elektronický volič rychlosti. Rychlost motoru lze nastavit v rozmezí  6500 až 13000 otáček. Při používání extraktoru pyré nebo při odšťavňování měkkého ovoce s vysokým obsahem vody, např. vodních melounů, se zařazuje nízká rychlost. Při odšťavňování tvrdého ovoce a zeleniny se zařazuje vysoká rychlost. Pokud je středové ostří vystaveno vyšší zátěži, pomocí elektronicky řízeného čipu se automaticky upraví otáčky a výkon motoru.

Odstředivé odšťavňovače ( L´Equip XL, Catler) nejprve ovoce či zeleninu „nastrouhají" na diskovém struhadle a následně rozprostřou na jemné sítko. Odstředivá síla daná vysokými otáčkami separačního koše (3 až 15 tisíc otáček za minutu) odšťavní nastrouhanou vlákninu a během chvilky získáte 100% fresh juice.

Výhodou odstředivých odšťavňovačů je velký plnicí otvor a rychlost zpracování ovoce a zeleniny. Nevýhodou je omezení ve výběru surovin, které na odstředivkách lze zpracovávat. Tyto elektrické odšťavňovače nejsou vhodné na zpracování bylin, listové zeleniny a bobulovin.

Děsí Vás představa zdlouhavého krájení ovoce na malé kousky? U odšťavňovače  Catler JE 8010 tato činnost téměř odpadá, neboť díky velmi širokému plnícímu otvoru 84 mm lze vkládat celé plody. Zpracování ovoce a zeleniny je tak snadnější a rychlejší. Silný motor a velká nádoba na dužinu s integrovanou rukojetí zkracují dobu přípravy a o to déle si potom můžete vychutnávat tu nejčerstvější ovocnou šťávu plnou zdraví a energie nebo lahodné zeleninové koktejly.

O tom, jak rychle odšťavňovač Catler zpracuje například jablka, se můžete přesvědčit sami: během pouhých 5 vteřin chodu přístroje získáte 2,4 dl čerstvého jablečného moštu.

Příslušenství –  zásobník na dužinu, nádoba na šťávu s praktickým oddělovačem pěny, čisticí kartáček
Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí.

VHODNÝ NA:
hrušky, jablka, mrkev, citrusové plody...

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny ...

PŘÍPRAVA OVOCE A ZELENINY K VÝROBĚ PYRÉ

Pyré lze vyrábět pouze z měkkého ovoce.
Ovoce s tvrdou nebo nepoživatelnou slupkou, například mango, ananas nebo kiwi, před odšťavňováním vždy oloupejte.
Tvrdé středy, například u ananasů, je nutné před výrobou pyré vždy odstranit.
Veškeré ovoce s peckami, tvrdými semeny nebo jádry, například nektarinky, broskve, manga, meruňky, švestky nebo třešně, je nutné před výrobou pyré vypeckovat.
Dužinu z exotického ovoce, oloupané kiwi nebo bobule lze zpracovávat bez odstranění pecek.
Parametry produktu odstředivý odšťavňovač Catler JE 8011 + digitální kuchyňská váha ZDARMA

Parametry produktu odstředivý odšťavňovač Catler JE 8011 + digitální kuchyňská váha ZDARMA

Název parametruHodnota parametru
Rozměry: 31,8 x 21,6 x 41,9 cm
Otáčky/min.: 5 nastavení rychlosti (6500/8000/9750/11000/13000 ot./min)
Způsob odšťavňování: odstředivý
Barva: slitina ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Příkon: 1380 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Hmotnost: 7,1 kg

 


Kategorie: Odšťavňovače, OdstředivéStáhnout v PDF

Přečteno: 1057x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.