Odkaz Ájurvédské medicíny DVD

obal-ajurveda-back
Cena: 349  

DVD shrnující v 1 hodině základní principy ájurvédské medicíny s praktickými tipy

Cesta k dlouhověkosti, zdraví a kráse životosprávou a prevencí nemocí. Postupy a techniky ájurvédské medicíny, ověřené vlastní praxí a upravené pro moderního člověka. I změnou jídelníčku dokážete změnit váš život!

Přednášející: Mudr.David Frej

V současné době se věnuje zvýšená pozornost správné životosprávě a životnímu stylu. V naší překotné době objevujeme nové a nové způsoby jak upravit náš jídelníček, jak si organizovat zdravě život apod. Často se však přehlíží individualita, osobnost a osobitost. Proto se leckteré i dobré rady míjí účinkem, ne vždy je pro nás vhodné to, co je vhodné pro někoho jiného.

Ájurvédská medicína vychází ze tří typů osobnosti, říká jim metabolické a tyto tři typy určují, co je pro daný typ vhodné ve tvorbě jídelníčku, v denním režimu a v péči o své zdraví vůbec. Tyto typy poznáme podle řady vnějších znaků a popisují nejen fyzické, ale i psychické dispozice.

Pomocí DVD a doša testu – starodávného testu osobnosti, si můžeme svůj typ určit. V souvislosti se svým typem si můžeme ujasnit, co je pro naše stravování dobré, jak si určit pro nás prospěšný denní režim a mnoho dalších rad, které pomohou odstranit omyly a chyby v našem pojetí zdravého života.

DVD vychází z tzv. 7 pilířů zdraví podle ájurvédské medicíny – tyto pilíře jsou principy našeho života, které lze upravit nebo změnit a objevit tak nové možnosti a způsoby pro svůj zdravý a plnohodnotný život.

Balení: 1 DVD, 63 minut


Kategorie: CD, DVD



Stáhnout v PDF

Přečteno: 344x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.