Nestárnoucí Demi Moore i Lucie Bílá používají na mládnutí vesmírnou technologii

PR článek


divka_laxmanJiž před 30 lety vyvinula NASA přístroj, který rychle relaxuje, zbavuje deprese a léčí. Ale teprve nový model Laxman, který používají také světové celebrity, dal této technologii nový rozměr.

„Pravidelná relaxace omlazuje duši i tělo“

...říká lékař Arnold Gabriel z berlínské univerzitní nemocnice. ,,Když často odpočíváte, zamezíte stresu, omládnete. Projevilo se to už po třech týdnech klinického testování AVS přístroje Laxman. Pokud vím z tisku, tak Demi Moore používá AVS přístroj asi dvacet let – divíte se, že vypadá na svůj věk tak mladě? A nejen že vypadá, její tělo je skutečně mladší. Problém dneška spočívá v tom, že téměř nikdo nerelaxuje dostatečně – občasná procházka, sezení u televize nebo dovolená opravdu není na dnešní úroveň stresu žádná relaxace. Proto využíváme AVS technologii: navodí hlubokou relaxaci ihned a kdykoliv si vzpomenete. Za několik minut jste osvěžení jako po dvou hodinách dobrého spánku,“ dodává Gabriel. Jak AVS přístroj funguje?

Vesmírná technologie pro psychiku

První AVS – audiovizuálně stimulační přístroje vznikly v dílnách NASA pro zvýšení psychické odolnosti pilotů. Vyberete si na ovládací jednotce program, nasadíte světelné brýle, sluchátka a zapnete start. Speciální zvuky, hudba a zejména příjemné mihotání světelných paprsků změní okamžitě biorytmy – pomocí frekvence, kterou světla a zvuk vysílají. Třeba místo nespavosti navodí přístroj pomalou frekvenci, tedy biorytmus spánku a vy do pár minut usnete. Stejným principem zbaví AVS přístroj bolesti, únavy, stresu, deprese, syndromu vyhoření nebo vysokého tlaku. Laxman má přes 40 možností využití, včetně zvýšení duševní výkonnosti nebo pomoci při rakovině.

Že Šárka Kašpárková i Marek Vašut vypadají mladší?vasut-vyrez

Hned po kosmickém programu začali AVS přístroje využívat sportovci – z českých například Šárka Kašpárková. No a uznejte, nevypadá na svůj věk (45) nějak mladě? ,,AVS přístroj – psychowalkman, objevil můj trenér v cizině. Přístroj mi dodal klidu, takže jsem zbytečně nezávodila už před startem,“ říká Šárka Kašpárková.

Z českých osobností tuto unikátní technologii používají také Marek Vašut, Robert Kodym, Václav Postránecký, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Michael Kocáb, Tomáš Klus, Ivana Gottová, Ota Jirák a mnoho dalších.

Celebrit, které si pořídili AVS přístroj, zejména nový Laxman, přibývá podobně jako samouživatelů. Z ciziny patří mezi známé uživatele Demi Moore, David Beckham, George Clooney anebo také producent Michaela Jacksona - Quincy Jones. Nevíme, k čemu všemu přístroj využívají, možností je mnoho. Novinka Laxman Premium má dokonce 70 programů. Poslední českou celebritou, která si pořídila Laxman Premium, byla v červnu Lucie Bílá.

Jan Valuch
mentální kouč a terapeut, prezident WAAT

Galaxy

Odborný garant AVS technologie pro ČR (největší dodavatel v Evropě, působí též v ČR/SR)

Kontakt: www.psychowalkman.cz
Lékařská poradna: lekar@galaxy.cz


Stáhnout v PDF

Přečteno: 4273x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Takhle to zní zajímavě, když je to takto napsané. Nevíte někdo o někom z okolí, reálném člověku, co AVS má? Zajímalo by mě jeho doporučení. Případně děkuji.