Nealholické víno Rewine White

Cena: 199  

Nealkoholické víno vhodné pro všechny příležitosti

Toto nealkoholické jemně šumivé víno je vyráběno ze svěžích mladých vín se zvýšeným obsahem CO2, podporujícího svěžest a stabilitu. Působí blahodárně na efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organizmus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je tak využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenolového komplexu v nealkoholickém víně. Pro výrobu se používají odrůdy Müller-Thurgau, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Chardonnay a nové odrůdy Malverina, Savilon, Vesna.

Důvody, proč pít nealkoholické víno:

Je tolik příležitostí pro oslavu, kdy se „u jednoho stolu“ setkávají lidé, kteří si víno dopřát mohou, a lidé, kteří momentálně alkohol konzumovat nemohou. Mnozí z nás jsou řidiči, někteří nepijí ze zdravotních důvodů, jsou mezi námi těhotné ženy nebo kojící maminky. Jiní nepijí alkohol proto, že chtějí žít zdravě nebo mít čistou hlavu. Díky bezalkoholovému vínu si nyní sklenku vína dát mohou.

Základem prakticky každé diety je striktní zákaz konzumace alkoholu. Nealkoholické víno obsahuje pouze 1/3 kalorií běžného vína a prakticky žádný alkohol (méně než například v kefíru). Redukční dieta na hubnutí, zdravotní dieta či prosté hlídání kalorií je v souladu s pitím nealkoholického vína.

Moderní výzkumy prokazují již řadu let, že rozumná a v množství omezená konzumace klasických vín může být přínosem pro naše zdraví. Vedle těchto studií jsou publikovány spolu se stoupající spotřebou nealkoholických nápojů i další nové poznatky: u konzumace nealkoholického červeného vína se zjistilo, že pozitivní zdravotní efekt je vyšší než u vína klasického.

Odrůda: Cuvée

Objem: 0,75 l

Obsah alkoholu: do 0,09 % obj.

Země původu: Česká republika

Vinařská oblast: Morava

Alergeny: oxid siřičitý

Měrná cena: 1 l / 265,33


Kategorie: Vína, medoviny

dieta, TráveníStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Nealholické víno Rewine Rosé

Nealkoholické víno vhodné pro všechny příležitosti Toto nealkoholické jemně…

Cena: 199 Kč

Nealholické víno Rewine Red

Nealkoholické víno vhodné pro všechny příležitosti Toto nealkoholické jemně…

Cena: 199 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte