Náramek lávový se lvem

Cena: 310  

Originální stylový náramek z lávových kamenů, onyxu, pukaného křišťálu. S korálkou lví hlavy. 

Průměr kuliček cca 8 mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. 

Délky náramku cca 18cm .

Vhodná velikost náramku

Změřte si zápěstí krejčovským metrem, provázkem nebo proužkem papíru. Omotejte ho těsně kolem zápěstí, udělejte značku a přiložte k pravítku. K naměřené hodnotě připočtěte 1-2 cm, podle toho jak chcete mít náramek volný.  Standartní délka ženského náramku je cca 18 (obvod zápěstí 16,5 cm)  mužského cca 20 cm (obvod zápěstí 18,5 cm). 

Lávový kámen 

pohlcuje negativní energie zároveň silně energeticky posiluje svého majitele. Povzbuzuje a dodává sílu, nosí se jako talisman proti nemocem a psychickým útokům. je spojený s první čakrou.

 

ONYX

Onyx je kamenem dodávající sílu. Udržuje vzpomínky na všechno, co ten, kdo jej nosí, prožil. Je ochranným kamenem, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám. Je účinný v konfliktech všeho druhu, chrání život, pomáhá v těžkých obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Onyx zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost a dovoluje stát se pány svého osudu. Onyx také poskytuje poučení z minulosti a léčí stará traumata ovlivňující současný život. Navíc zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, snižuje strach a obavy.
Léčebné využití: blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou.

KŘIŠŤÁL

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Dodavatel/Výrobce: charmX s.r.o.


Kategorie: Produkty, NáramkyStáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte