Nápojová lahev 0,35l ENVIROSAX Aqua Spring AQP.01

Cena: 430  

Dodavatel/Výrobce: ENVIROSAX

Krásná nápojová lahev z hladké nerezové oceli ze série AQUA SPRING v elegantním a roztomilém designu

Tato řada je svými rozměry vhodná do každé malé tašky či kabelky.
Dodává se s unikátním sportovním uzávěrem s odklopným víčkem. Navíc je možno dokoupit šroubovací uzávěr vhodný na cestování.
Lahev má pod uzávěrem větší otvor, než je tomu u lahví ze série Skinny, takže je možno bez problému do nápoje přidat ledové kostky. Větší otvor také usnadňuje čištění lahve.
Lahev nemá dvojitý plášť, není izolována a proto není určena pro horké nápoje. 

ENVIROSAX Aqua Spring:

• Objem 350 ml
• Výška 17 cm
• Průměr 6 cm
• Baleno v krabičce z recyklovaného kartonu

Materiál: nerez ocel určená pro styk s potravinami.
Bez obsahu / testováno na: BPA (Bisfenol A), PFOA (perfluorooktanová kyselina), BPB (chemické látky poškozující zdraví mnohdy obsažené v plastových lahvích) a bez těžkých kovů.

Lahev ani uzávěr není možno mýt v myčce, ohřívat v mikrovlnné troubě ani přechovávat v mrazničce (ke zchlazení nápoje vložte kostky ledu).

Mytí:
Vypláchněte lahev teplou vodou (2-3x) a skladujte ji otevřenou.
Nepoužívejte agresivní čistící prostředky, nepoužívejte bělidla na bázi chloru.
Pro odstranění usazenin nebo vodního kamene naplňte láhev vodou s bílým octem (např. RinGo - bílý ocet vyšší koncentrace) a nechejte odležet (max. 24 hod). Poté vypláchněte teplou vodou se lžící jedlé sody a nechte vyschnout.

ENVIROSAX pomáhá v boji proti jednorázovým produktům. Po úspěšných znovupoužitelných taškách se rodina ENVIROSAX rozrůstá o nový produkt - lahve z nerezu, které si vedle kvality zpracování získají příznivce i svým krásným designem, a praktickým tvarem. Opět mají nahradit jednorázové produkty (plastové lahve od balených vod) a mají za úkol sloužit svému majiteli po několik let. Natočte si do lahve čerstvou vodu a pomozte i vy osvobodit zemi od zbytečného odpadu po balených vodách.


Kategorie: ENVIROSAX® lahveStáhnout v PDF

Přečteno: 253x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.