Můj styl – nejen homeopatická poradna a relaxační masáže Brno

Fotolia_87329739_XSVe studiu Můj styl v Brně naleznete cestu k řešení vašich fyzických, psychických a jiných potíží, a to pomocí celostního a individuálnímu přístupu ke každému klientovi, kterému je léčba předepisována doslova na míru. Ať už klient přichází s jakýmkoliv zdravotním, emocionálním nebo duševním problémem, vždy se snažím ve spolupráci s ním vybrat tu nejvhodnější a nejpřímější cestu ke zdraví a celkové pohodě pomocí alternativní medicíny. Někdy stačí relaxační masáže, jindy je potřeba zabrousit v čase a zapátrat po příčině hlouběji v jeho životě – s cílem pomoci mu navrátit se do stavu bez bolestí, utrpení a nespokojenosti, tedy do stavu maximální osobní harmonie a vnitřního naplnění.

Alternativní medicína a poradenství v brněnském studiu:

  • čajovna a jáHomeopatická poradna a léčba homeopatiky (principy homeopatie k pochopení a odstranění fyzických nemocí, psychických či mentálních potíží, ke znovunastolení vnitřní rovnováhy a štěstí)
  • Terapeutické a relaxační masáže (klasická, medová, Čínská energetická, Lomi Lomi, lávové kameny, anticelulitídová, Indická masáž hlavy, Dornova metoda a Breussova masáž, ruční lymfodrenáž)
  • Terapie pomocí Bachových esencí – k znovunastolení emocionální rovnováhy a pocitové pohody
  • Konzultace s tarotovými kartami – výklad karet k hlubinnému nahlédnutí do podstaty problému s cílem nalézt cestu k řešení

Studio Můj styl jsem zasadila do příjemného přírodního prostředí brněnské části Lesná, kde si mí klienti rádi odpočinou od městského ruchu a načerpají čerstvou energii a sílu a mnohem snáze se vyrovnají s životními zkouškami a výzvami.

Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a nabrat nových sil, již brzy se budete cítit lépe a naplněni novým životem - velmi se na vás těším.

Michaela Todarellová – Můj styl

www.mujstyl.com


Stáhnout v PDF

Přečteno: 234x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.