Moderní lékárna v Brně nabídne kromě běžných léků i kvalitní přírodní produkty

PR článek

12071824_lekarna-zeleny-andel-1Lékárna Brno - Černá Pole

Koncepce lékáren se během několika let výrazně proměnila. Pro mnohé lékárníky i pacienty jsou dnes lékárny pouhou výdejnou léčiv. Moderní lékárny se však posunují jiným směrem a vrací se k tradiční koncepci lékárenství s inovativním pojetím. Příkladem je lékárna Zelený Anděl v Brně, která si zakládá na kvalitním poradenství zákazníkovi a kromě klasických léčiv nabízí i široký sortiment produktů z oblasti přírodní medicíny. 

Přírodní medicína pro prevenci i podpůrnou léčbu

Často bezmyšlenkovitě polykáte tabletky, když vás bolí hlava, břicho nebo máte jakékoliv jiné trápení? Příjem chemicky připravovaných léčiv nám dokáže rychle pomoct a ulevit. Léčiva mají ovšem i nežádoucí účinky a při častém užívání nám mohou uškodit. 

Přírodní produkty možná nepůsobí tak rychle, jsou však pro naše tělo mnohem šetrnější. Produkty z oblasti přírodní medicíny jsou vhodným preventivním opatřením proti řadě onemocnění, často slouží také pro podpůrnou léčbu při předepsaném užívání léčiv. 

Právě díky jejich účinnosti a šetrnosti na ně lékárna Zelený Anděl a podobné moderní lékárny nezapomínají a věnují jejich prodeji zvýšenou pozornost. Lékárna v lokalitě Brno – Černá Pole je k dispozici také těm, kteří se o přírodní medicínu dlouhodobě zajímají, ale nenašli správné místo k  nákupu přírodních produktů a odbornému poradenství. 

Konzultace a poradenství v oblasti přírodní medicíny

Základním stavebním pilířem lékárny Zelený Anděl je odborné poradenství a možnost konzultací. Moderní lékárny se snaží vymanit ze stereotypu lékáren, které léčiva vydávají a zákazníkům nedokáží poskytnout odbornou radu. Zkušený tým v lékárně v Černých Polích vždy podá pomocnou ruku a s úsměvem na tváři pomůže zákazníkovi vybrat vhodný produkt. 

Pracovníci lékárny pomohou jak při výběru klasických léčiv, tak i přírodních produktů. Na základě informací od zákazníka doporučí vhodný bylinný produkt, čaj, přírodní kosmetiku nebo doplněk stravy. V lékárně Zelený Anděl vám poradí, jak při užívání konkrétního léku postupovat a na co nezapomenout. 

Moderní lékárny, jako je i ta v Brně – Černých Polích, disponují zkušeným týmem lékárníků, proškolených i přímo v oblasti přírodní medicíny. Vzhledem k tomu, že je každý člověk individuální a řešení zdravotního problému není jednoduché, poskytuje lékárna odbornou pečlivou konzultaci s odborníkem. V případě potřeby kratší konzultace (cca 10 minut) jsou vám odborníci přímo v lékárně k dispozici, při zájmu o delší konzultaci a poradenství je zapotřebí se objednat předem. 

Uveďme si nyní některé z produktů a služeb, které by měly všechny moderní lékárny, zaměřené na přírodní medicínu, poskytovat.  

Najdete nás i na Facebooku!

Homeopatické přípravky

Homeopatické přípravky jsou vysoce ředěné látky, které dokáží stimulovat organismus k lepšímu využití vlastních sil. Homeopatických léčivých přípravků na trhu existuje hodně, při výběru konkrétního produktu je třeba zohlednit problémy na fyzické, ale také mentální a emoční úrovni. Lékárna Zelený Anděl má bohatou homeopatickou praxi a svým klientům poskytuje jen osvědčené přípravky od francouzské společnosti Boiron - největšího světového výrobce homeopatik. 

12072254_lekarna-zeleny-andel-10Lékárna Zelený anděl

Bachovy květové esence

Chcete harmonizovat tělo a zbavit se stresu, depresí nebo strachu? Pomohou vám Bachovy květové esence, což jsou rostlinné výluhy, které mají schopnost harmonizovat nežádoucí emoce. Zakladatelem metody byl doktor Eduard Bach, který věřil v úzkou spojitost fyzických onemocnění s emocionální nerovnováhou. 

Bachovy květové esence jsou připraveny z planých a nejedovatých rostlin a stromů. Lékárna v Brně – Černých Polích svých klientům poskytuje individuální péči a po předchozí konzultaci připraví Bachovy květové esence na míru podle konkrétních potřeb. 

Tkáňové soli

Tkáňové soli jsou souborem celkem 12 základních minerálních solí, které se nachází v každém organismu. Pokud chceme, aby naše tělo bylo v rovnováze a správně se regenerovalo, musíme mít jejich poměr vyvážený. Tkáňové soli přijímáme běžnou stravou. Nezdravý životní styl společnosti však způsobil, že takřka každý trpí nerovnováhou minerálních solí. 

Narušením minerální nerovnováhy dochází k výskytu různých zdravotních problémů. Naštěstí ji lze opět snadno vyrovnat příjmem kvalitních doplňků stravy ve formě pastilek, které jsou v lékárně Zelený Anděl k dostání. Tkáňové soli jsou vyráběny v souladu s přírodou bez použití chemických látek. Nejedná se přitom o léky, jelikož jsou tkáňové soli přirozenou součástí každého organismu. 

Moderní lékárny se ubírají podobným směrem, jako lékárna Zelený Anděl. Pečují o své zákazníky, poskytují jim odborné poradenství a konzultace a kromě běžných léčiv nabízí i široký sortiment přírodních produktů. 

Kromě výše zmíněných přípravků můžete v lékárně zakoupit i přírodní kosmetiku, lékárenský sortiment či kvalitní za studena lisované oleje. Pro veškerý sortiment si přijďte osobně do prodejny v Brně v Černých Polích nebo se podívejte do nabídky internetového ochodu lékárny.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 6511x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Vždycky ochotně poradí a s úsměvem, tak by to mělo být všude! :-)

děkujeme :-)

Dobrý den,
viděla jsem reklamu na nový homeopatický přípravek, který je pro děti, kterým začínají růst zoubky - nepamatuji si ale názve - měl by usnadnit růst a potlačit bolest. Je něco takového k dispozici i u vás lékárně?
Děkuji. Hezký večer. Barbora Lustig

Dobrý den, asi máte na mysli homeopatický přípravek Camilia. Skladem máme a těšíme se případně na Vaši návštěvu.

Závidím Brňákům, taková lékárna by byla fajn i u nás v Praze!

Ta zelená trička jsou kouzelná :-)

Velice příjemná obsluha, vždy ochotně poradí, rádi tam chodíme i s dětmi.

velmi nás potěšila filozofie této lékárny, která není obvyklá. Klasičtí lékárníci se upínají k chemickým lékům a přírodních sil příliš moc nevyužívají, nebo už dnes ani neumí využívat. Zejména vystudovaná mládež dnes již toho moc neumí, protože… celý příspěvek


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte