Mladý ječmen – blahodárný zdroj živin

Jste bez energie, chuti do života a máte pocit, že vaše tělo snadno podlehne nachlazení a dalším nemocem, které s sebou sychravé podzimní a mrazivé zimní počasí přináší? Pak je nejvyšší čas začít přemýšlet o účinné regeneraci sil. S tou může znatelně pomoci i mladý ječmen.

Mladý ječmen patří do kategorie tzv. zelených potravin, kterým je připisován významný blahodárný účinek na lidský organismus, jímž mohou bojovat proti negativním důsledkům plynoucím ze stresové povahy této doby. Výjimečnost výhonků ječmene dokládají i odborné studie, které je považují za jeden z nejpřirozenějších zdraví prospěšných doplňků stravy, co lze z přírody získat.

Mladý ječmen – energie ze země, vody a vzduchu

Veškerá síla, kterou je schopna tato rostlina do lidského těla předávat, pramení z období jejího cyklu, ve kterém je k alternativním medicínským účelům získávána, tedy ve chvílích, kdy se prodírá zeminou směrem vzhůru a klíčí. Při tomto procesu se v mladém ječmeni nachází unikátní kombinace zdraví prospěšných látek – především minerálů, vitaminů a enzymů, které jsou pro chod organismu nezbytné. Běžná strava jich povětšinou poskytuje velmi málo, a tak je mladý ječmen doplňkem, který je schopen kompenzovat nerovnováhu, co si sami způsobujeme nezdravým životním stylem.

Vhodný k dlouhodobému užívání

Mladý ječmen je doporučován k dlouhodobému užívání, protože může být nejen lékem, ale též prevencí mnoha onemocnění. Obsahuje draslík, vápník, hořčík, železo, betakaroten, řadu vitaminů (B, C a E), chlorofyl, aminokyseliny a enzymy, které podporují všechny důležité funkce v těle – od dýchání až po srdeční činnost či trávení.

Prášek z mladého ječmene pro přípravu nápoje

Nejsnazší způsob, jak lze využít pozitivních vlastností mladého ječmene, je připravit si z něho nápoj. To umožňuje BIO prášek, který najdete v našem eshopu. Sušená šťáva lístků z mladého ječmene neztratila při konečné úpravě nic ze svých kvalit, a tak zaručuje zlepšení fyzického nebo psychického stavu bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Přípravek neobsahuje přidaný cukr a soli, barviva či konzervanty.

Hledáte-li možnost, jak se starat o své zdraví s využitím síly, kterou nabízí sama příroda, je mladý ječmen jedním z nejvhodnějších doporučení. Obnovte přirozenou obranyschopnost a dodejte tělu energii, co vám usnadní život.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2006x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

ORGANIC BARLEY JUICE POWDER 100g Energy

Sušená šťáva z listů mladého ječmene v prášku Přípravek Organic Barley…

Cena: 499 Kč

HAWAII SPIRULINA TABS 200tbl. Energy

Čistá přírodní kvintesence v tabletách Doplněk stravy Hawaii Spirulina…

Cena: 499 Kč

HAWAII SPIRULINA POWDER 100g Energy

Čistá přírodní kvintesence Doplněk stravy Hawaii Spirulina Powder přispívá…

Cena: 490 Kč

ORGANIC CHLORELLA TABS 200tbl. Energy

Sladkovodní řasa v tabletách Očista organismu, posílení imunity Chlorella…

Cena: 499 Kč

Spirulina 500mg - 450tbl., XXL economy VH

Vitalita, energie a posílení imunity Spirulina patří mezi sladkovodní sinice…

Cena: 395 Kč

Chlorella 500mg - 450tbl., XXL economy VH

Očista organismu, posílení imunity Chlorella patří mezi sladkovodní řasy…

Cena: 430 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte