Mezinárodní vysoká škola v Praze umožňuje studium v globálním kontextu a široké uplatnění ve světě

PR článek

final-22Mezinárodní vysoká škola v Praze umožňuje studium v globálním kontextu a široké uplatnění ve světě

Mezinárodní univerzita umožňuje studentům rozvoj znalostí v globálním kontextu přímo ve světovém jazyce – angličtině. Studium na multikulturní vysoké škole dává příležitost většího rozhledu v dnešním propojeném globálním světě. Nejstarší soukromá vysoká škola v Praze slučuje studenty i odborníky z celého světa. Lektoři poskytují studentům vzdělání odpovídající mezinárodním standardům i českému vzdělávacímu systému s prohloubením praxe. 

Studium na Anglo-americké vysoké škole si zakládá na individuálním přístupu ke studentům s cílem co nejlepší přípravy na budoucí zaměstnání. Výukové metody se odvíjí od malých studijních skupin, jejichž členové se učí formou kreativního, kritického myšlení a výměny názorů v diskuzích. Zpracovávání projektů umožňuje aplikaci teoretických poznatků do praxe reálných institucí a problémů. Malé skupiny umožňují individuální podporu každého studenta a jeho zájmů. Globální studijní prostředí podporuje analytické, tvůrčí a praktické myšlení při prosazování akademických výsledků a konstruování názorů. 

Základní hodnoty Anglo-americké vysoké školy:

  • Akademická kvalita programů
  • Individuální přístup ke studentům odborníkům
  • Diverzita, inkluze a multikulturalismus
  • Flexibilita a kritické myšlení
  • Sociální vědomí 

Jednotlivé studijní programy spolupracují s mnohými univerzitami v Evropě i ve světě. V rámci studia obchodní správy studenti mohou získat mezinárodní titul MBA ve spolupráci s americkou Chapman University nebo vystudovat anglické právo díky prestižní University of London. Odborníci z celého světa nabízí studentům různé pohledy problematiku jednotlivých oborů, vliv kultury i praktické zkušenosti z reálného světa obchodu nebo politiky. Mezinárodní univerzita přináší studentům benefity ve formě stáží ve velkých organizacích a uznání diplomu po celému světě. 

Mezinárodní prostředí studentů z celého světa

Studium mezinárodní univerzity umožňuje navázat pracovní i osobní vztahy již v průběhu studia. Všechny programy probíhají v anglickém jazyce, díky čemuž nevzniká jazyková bariéra a lze bez potíží spolupracovat s nadnárodními organizacemi a odborníky z celého světa. Mezinárodní prostředí umocňuje složení studentů, kteří pocházejí z více než 70 různých zemí světa. Poznávání cizích kultur a navazování různorodých vztahů je tak vedlejším benefitem studia anglo-americké univerzity

Anglo-americká vysoká škola dává studentům možnost navázat kontakty se studenty i odborníky z celého světa. Všechny studijní programy se snaží rozvíjet znalosti v mnoha disciplínách a poskytnout tak studentům široký rozhled v oblasti politiky, ekonomie i humanitních věd, které mohou využít v profesní praxi. 

Studium aktuálních témat a problémů ve světě

Jednotlivé bakalářské i navazující magisterské obory se snaží o pochopení problematiky v celosvětovém měřítku. Anglo-americká vysoká škola nabízí studijní programy s velkým uplatněním po celém světě a pomáhá tak studentům nastartovat jejich profesní kariéru již při studiu. Soukromá univerzita spolupracuje s významnými zahraničními univerzitami i organizacemi. V rámci odborných stáží mají talentovaní studenti možnost uplatnit teoretické znalosti v praxi a vypracovávat studentské projekty pro rozvoj vlastní kariéry. Nejlepší studenti jsou motivováni formou stipendií od částečného až po plné proplacení poplatků za studium

Anglo-americká vysoká škola nabízí na výběr 14 oborů bakalářského nebo navazujícího magisterského studia orientovaných na globální problematiku. Jednotlivé obory jsou zařazeny do 5 fakult podle svého zaměření, ale všemi obory se prolínají předměty zaměřené na porozumění politických, ekonomický a sociálních problémů. Programy jsou založené na inovativních strategiích a praktických dovednostech rozmanitých fakult. 

5 fakult a 14 oborů s širokým uplatněním

Fakulta obchodní správy se zaměřuje na vzdělání v oblasti obchodní administrace, podnikové správy a marketingu. Výukové metody vycházejí z nejnovějších poznatků a trendů v oblasti businessu a marketingových strategií ve světě. 

Mezinárodní vztahy a diplomacie mají v současné době velký význam. Studium na Anglo-americké vysoké škole v Praze poskytuje interdisciplinární chápání teorie i praxe v dynamickém globálním světě mezinárodních vztahů a mezivládních organizací. 

Soukromá vysoká škola nabízí akreditované programy i v humanitních a sociálních studiích.

Zájemci o umění, kulturu a společnost mohou studovat bakalářské obory Studie audiovizuálního umění, Politika a společnost nebo Židovská studia. 

Studenti žurnalistiky se v rámci studia oboru zaměří nejen na teoretické zásady psaní, ale také praktické práce do novin, digitálních nebo audiovizuálních médií. Součástí oboru je i porozumění problematiky mezinárodní politiky, ekonomie a sociálních aspektů světa. 

Soukromá vysoká škola v centru Prahy

Anglo-americká vysoká škola v Praze nabízí studentům příjemné zázemí pro studium i odpočinek v centru města. Studenti mají k dispozici 16 učeben s moderním vybavením a specializované učebny. K dispozici je i výtvarné studio, počítačové laboratoře a velká knihovna.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte