Máte zkušenosti s krabičkovou dietou?

14. 1. 2016

Krabičková dieta mi pomohla zhubnout.
Uvažuji o krabičkové dietě, ale nejsem ještě rozhodnutá/ý
Krabičkovou dietu určitě vyzkouším
Nemyslím si, že je krabičková dieta zdravá
Tento způsob stravování nevyhledávám

Děkujeme za Váš hlas.

Hlasovalo:
0 lidí

Další ankety >

Krabičková dieta

Krabičková dieta je ideální pro všechny, kteří chtějí zhubnout, jíst zdravou, pestrou a vyváženou stravu, a mít přitom spoustu energie. Jídelníček na hubnutí při krabičkové dietě je sestaven odborníkem na výživu přímo na míru zájemci o zdravý životní styl a hubnutí. 

Zdravé stravování nabízí profesionální pomoc při hubnutí tzv. krabičkovou dietou, kterou vám doručíme až do domu nebo zaměstnání. Na základě podrobného vyšetření a konzultace vám bude sestaven takový jídelníček na hubnutí, který bude nejen efektivní pro redukci váhy, ale také bude brát ohledy na vaše potravinová omezení a životní styl. Krabičková dieta se skládá z několika chodů na celý den, nemusíte tedy ohledně zdravého stravování řešit vůbec nic a ušetříte spoustu času a energie na jiné aktivity. 

Více info >>


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte