Masáže pro zdravé tělo a krásnou pleť

lymfatická masáž obličejeVšelijaké masáže se v dnešní době těší velké oblibě. Doporučují je často i samotní lékaři, jelikož jsou prokázány jejich blahodárné účinky nejen na svalový a pohybový aparát, ale i na kvalitu kůže a na zlepšení psychické pohody. Ať už potřebujete rozmasírovat ztuhlé svaly, prokrvit pokožku či ulevit nervům, najde se masáž, která je vhodná právě pro vás.

Masáže obličeje přispívají k vaší kráse

Pokud si například přejete zbavit strhaného výrazu, zjemnit obličej a omládnout, je pro vás ideální manuální lifting obličeje. Ten se provádí pomocí speciálních masážních hmatů, které uvolňují mimické svaly, redukují vrásky, zpevňují kontury obličeje, redukují podkožní tuk (především v oblasti brady a krku) a navrací pleti zdravou barvu.

Další masáží vhodnou pro zlepšení vzhledu pokožky je lymfatická masáž obličeje. Pokud si takovou masáž budete dopřávat pravidelně, získáte pružnější, pevnější, jemnější a hydratovanou pleť, která navíc bude odolná vůči tvorbě akné či vrásek. Kromě toho tato masáž přispívá ke zmírnění migrén a k odstranění chronických rým.

Masáž celého těla zajistí příjemný odpočinek i důkladnou regeneraci

Jestli chcete zažít pocit absolutního uvolnění a odpočinku, vyzkoušejte například relaxační aromamasáž. Ta je nejen velice příjemná, ale díky aromatickým olejíčkům a jemným tahům na vaší pokožce vám masér po těle rozvede energii, která napomáhá k samoléčebným procesům vašeho organismu.

V případě, že vás trápí celulitida, můžete se jí postupně zbavit mimo jiné díky anticelulitidní masáži. Masér vám nejprve speciálními hmaty a tahy zprůchodní lymfatické cesty, poté se přechází k samotné masáži přírodní mušlí, která má neuvěřitelné účinky na prokrvení, narušení struktury tukových buněk, tok lymfy a odplavování škodlivin. Je možné ji aplikovat na jakoukoli část těla.

Velmi užitečné masáže jsou i takzvané terapie spoušťových bodů. Pomocí nich se můžeme zbavovat bolestí, napětí či blokace pohybového aparátu. Tyto nepříjemnosti jsou často způsobeny zatuhlostí určitých bodů ve svalech, takzvaných uzlíků, které zkušený masér dokáže postupně odstranit. Díky tomu dochází k trvalému vymizení těchto bolestí.

Reflexní masáž chodidel

Lymfatické masáže obličeje, těla či chodidel

Lymfatické masáže mají skvělé účinky na oblast obličeje, jak už bylo výše zmíněno. Kromě toho mají však perfektní vliv i na celý organismus. Lymfatické masáže přispívají k detoxikaci organismu a k posílení imunity. Kromě toho brání vzniku křečových žil i celulitidy, odstraňují otoky, pocity těžkých nohou, bolesti hlavy, páteře, svalů, pomáhají při revmatismu a celkově osvěžují a probouzí organismus.

Skvělým pomocníkem při řadě problémů může být také reflexní lymfatická masáž chodidel. Na nohou se totiž nacházejí energetická zakončení vnitřních orgánů. Masáží těchto bodů se orgány aktivují a navíc dochází k pročištění lymfatického systému. Tyto masáže nohou jsou časové méně náročné a jejich účinek je více pozvolný.

Nejoblíbenější masáže kvalitně a za výhodnou cenu

V případě, že máte masáže, ať už reflexní, relaxační či lymfatické, v oblibě, můžete si je dopřát například v Relaxačním salonu Julie, který nabízí profesionální masáže za dobrou cenu. Vyzkoušejte některou z následujících masáží a užijte si pocit relaxace a regenerace organismu:

  • manuální lymfatická masáž
  • lymfatická masáž obličeje
  • reflexní lymfatická masáž chodidel
  • manuální lifting obličeje
  • jemná relaxační aromamasáž celého těla
  • terapie spoušťových bodů
  • anticelulitidní masáž přírodní mušlí

Stáhnout v PDF

Přečteno: 105x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.