Malovaná umyvadla do koupelny ozdobí každý interiér

Bez kvalitního a praktického umyvadla si nelze představit funkčně zařízenou koupelnu. Pokud vás už omrzela sterilní bílá barva a příliš stereotypní vzhled klasických keramických typů, naplní vaše představy o originálním provedení ručně malovaná umyvadla z Mexika.

Každé malované umyvadlo je naprostým unikátem, v jehož vzhledu se odráží nejen mexický temperament, ale také preciznost a smysl pro detail. Celý proces výroby je beze zbytku realizován manuálním postupem, od těžby potřebného materiálu až k jedinečné malbě skýtající nádherné barvy a propracované motivy nebo vzory.

Předností malovaných umyvadel je vzhled

Jak vyplývá z informací uvedených v úvodu tohoto článku, výrazný a neotřelý vzhled je hlavní předností, která uchvátí na první pohled. Prostor, ve kterém je ručně zdobený kousek umístěn, tak získá osobitý ráz a šmrnc. Malovaná umyvadla do koupelny odbourávají nudu a šeď, která představuje nejčastější nedostatek běžně zařízených místností. Ať už se chystáte vybavit koupelnu jakkoliv, s těmito malovanými kousky bude výsledek naprosto okouzlující. K tomu dopomáhají i rozličné tvary a velikosti, v nichž je možné malovaná umyvadla pořídit.

Různé tvary a rozměry umožňují využití v jakékoliv koupelně

Mexická ručně malovaná umyvadla se budou vyjímat v koupelně nejrůznějších dispozic, nabízeny jsou oválné i čtverhranné typy, tedy klasika, která nezklame. Nechybí ani zápustná či volně stojící provedení. Aby byl celkový dojem co nejlepší, tak je také možné vyzdobit místnost i dlažbou nebo obklady stejných barev, motivů a vzorů.

I když se malovaná umyvadla nejvíce vyjímají svým vzhledem, zachovávají si i přesto vysokou kvalitu, funkčnost a dlouhou životnost. Jsou totiž opatřeny tvrdou glazurou, co se osvědčí i při velice intenzivním denním užívání. A co více – jednoduše se udržují.

S montáží si poradí každý

Ani méně zkušený kutil se nemusí obávat instalace. Ke správnému umístění není potřeba odborných znalostí. Buď se umyvadlo vloží do otvoru připravené koupelnové skříňky, nebo se položí na desku. Pak už jen stačí připojit odpadní systém a ručně malované umyvadlo je připraveno k použití.

Pokud se doma rádi obklopujete netradičně řešeným vybavením, které se naprosto odlišuje od běžně dostupných a standardizovaných výrobků, pak jsou malovaná umyvadla do koupelny přesně tím, co hledáte. Nespokojte se s fádními věcmi, upusťte uzdu fantazii a zařiďte si koupelnu precizně vyrobenými umyvadly, která vás naprosto okouzlí.


Malovaná umyvadla jsou originálním doplňkem vašeho interiéruStáhnout v PDF

Přečteno: 2757x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Shuya Health - Denní vložky 10ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné Menstruační…

Cena: 98 Kč

Nerezová konvička NÉTÍ LOTA 400ml

Nerezová konvička, speciálně upravená pro provádění ájurvédské očistné…

Cena: 598 Kč

Nerezová konvička NÉTÍ LOTA 300ml

Nerezová konvička, speciálně upravená pro provádění ájurvédské očistné…

Cena: 551 Kč

Mosazná konvička NÉTÍ LOTA 400ml

Mosazná konvička, speciálně upravená pro provádění ájurvédské očistné…

Cena: 598 Kč

INTIMAID - pro intimní hygienu s heřmánkem

Pečuje o intimní partie těla a zanechává pocit svěžesti a čistoty…

Cena: 294 Kč

INTIMAID - pro intimní hygienu s mentolem

Pečuje o intimní partie těla a zanechává pocit svěžesti a čistoty…

Cena: 294 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte