Maca for Women BIO 150g EV

ev_maca_for_women_zadniBez názvu
Cena: 416  

Speciální směs pro ženy pro hormonální regulaci a dodání energie

Maca peruánská (Lepidium meyenii) je již od dávných dob Inků považována za peruánský ženšen a patří k nejvýznamnějším amazonským adaptogenním potravinám. 

Tato směs, která byla vytvořená speciálně pro ženy, obsahuje větší zastoupení extraktů z červenofialového kořene ve vztahu k extraktu z černého kořene (v poměru 2:1), kde právě pigmenty Macy obsahují množství antioxidantů.

Procesem želatinizace dochází k odstranění škrobu z kořene a zvýšení koncentrace fytonutrientů. Směs je dále obohacená kmenem živé kultury Bacillus coagulans. Tento kmen je stabilní, odolává trávicím kyselinám v žaludku a nevyžaduje uchovávání v lednici. Směs je bez přísad, konzervačních látek, barviv a cukru.

Obsah: 150 g

Instrukce

Směs můžete přidat v podstatě do každého pokrmu jak pro snídani, tak i oběd a večeři. Lze přimíchat do rýže, těstovin, obilné kaše, salátů. Obohatí vaše oblíbené smoothies, nebo můžete rozmíchat pouze do vody, džusu, kávy nebo jogurtu.

Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Ingredience

Bacillus coagulans

Měrná cena: 1kg 2773,30 Kč
Výrobce/Distributor v ČR: Ecce Vita s.r.o., Nad Závěrkou 3434/7, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha. IČO: 26491486, DIČ: CZ26491486


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravkyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte