Maca for Men - Bio 150g EV

ev_maca_for_men_zadnimaca for men
Cena: 416  

Speciální směs pro muže pro hormonální regulaci a dodání energie

Detail

Maca peruánská (Lepidium meyenii) je již od dávných dob Inků považována za peruánský ženšen a patří k nejvýznamnějším amazonským adaptogenním potravinám. Příznivě ovlivňuje fyzické i duševní zdraví, podporuje vytrvalost a vitalitu. Je známá svým příznivým působením na sexualitu a plodnost. Má rovněž pozitivní vliv na hormonální rovnováhu.

Tato směs, která byla vytvořená speciálně pro muže, obsahuje extrakty z černého a čevrvenofialového kořene (v poměru 2:1) kde právě pigmenty Macy obsahují množství antioxidantů.

Procesem želatinizace dochází k odstranění škrobu z kořene a zvýšení koncentrace fytonutrientů. Směs je dále obohacená kmenem živé kultury Bacillus coagulans. Tento kmen je stabilní, odolává trávicím kyselinám v žaludku a nevyžaduje uchovávání v lednici. Směs je bez přísad, konzervační látek, barviv a cukru.

Obsah: 150 g

Instrukce

Směs můžete přidat v podstatě do každého pokrmu na přípravu snídaně, oběda nebo večeře. Můžete přimíchat do rýže, těstovin, obilné kaše, salátů. Obohatí vaše oblíbené smoothies, nebo můžete rozmíchat pouze do vody, džusu nebo jogurtu.

Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Ingredience

Bacillus coagulans

Měrná cena: 1kg 2773,30 Kč
Výrobce/dodavatel: Eccevita s.r.o., IČO: 26491486


Kategorie: Produkty, Superpotraviny, rostlinné přípravkyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte