MACA 500mg - 90 kapslí

Cena: 255  

Maca - účinná pro muže i ženy

Maca 500 mg RainForest® - 90 kapslí 

Tato starodávná rostlina z peruánských And má široké spektrem působení. Maca je ceněná pro své účinky už více jak 2000 let - už staří Inkové ji zařadili do svého jídelníčku kvůli jejím pozitivním účinkům. A na jaké oblasti těla tedy Maca působí? Dalo by se říct, že funguje jako přírodní afrodiziakum. Mužům i ženám zajišťuje vitalitu a plodnost. Podporuje sexualitu a vytrvalost. Zároveň nás pomáhá udržovat fyzicky a duševně zdravé. Ženy ocení macu také pro její pozitivní působení na hormonální systém, což oceníte zejména v období menopauzy. Zároveň je zdrojem fytoestrogenů, což jsou látky rostlinného původu, které se vlivem zažívacího procesu mění na látky s estrogenními účinky.

Působení macy je bezpečné, efektivní, netoxické a dlouhodobé. Maca je ceněná pro vysoký obsah vápníku, fosforu, železa, jódu a vitaminu E.

Doporučené dávkování :
2 kapsle denně. Kapsli spolkněte celou.

Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pokud trpíte těžkými depresemi a úzkostnými stavy, je dobré se o užívání macy zmínit svému lékaři. Maca může díky svým povzbudivým účinkům tyto stavy maskovat.

 Balení: 90 kapslí

Rainforest® Maca 500 mg
SLOŽENÍ hmot./kaps. %DDD
MACA (extrakt lepidium meyenii) 500 mg *
PŘÍDATNÉ LÁTKY    
stearan hořečnatý E470b, želatina

Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravky

Energie, krvetvorba, Plodnost, Potence, Sex, Únava, VitalitaStáhnout v PDF

Přečteno: 1087x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.