Lunární náramek Onyx + Karneol

DSC06318DSC06320
Cena: 340  

Unikátní náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem

Lunární náramek je vyrobený z minerálů a je určen pro toho, kdo chce žít v souladu s Měsícem, ale nestíhá nebo nemůže denně koukat do lunárního kalendáře nebo na noční oblohu. Je to náramek i pro toho, kdo chce nosit na těle minerály, které léčí, ...nebo chce mít prostě pěkný originální šperk.

Jak lunární náramek funguje, jak ho používat?

Lunární náramek vám pomůže lépe se orientovat v měsíčních fázích. Budete vědět, kdy je jaká fáze Měsíce, za kolik dní je úplněk či novoluní.
Náramek s 30 kuličkami symbolizuje délku lunárního měsíce, tedy 30 dnů. 2 velké kuličky představují úplněk (světlá) a novoluní (tmavá), 14 kuliček ubývající fázi Měsíce a 14 jinak barevných kuliček přibývající fázi Měsíce. Mezidílky rozdělují ještě jednotlivé lunární čtvrti. 
Díky karabince s přívěskem, kterou si každý den posunete o jednu kuličku, můžete sledovat v jaké fázi se Měsíc právě nachází a přizpůsobit tomu svoje denní činnosti.

Použitý materiál: karneol tmavý kulička 6mm, onyx matný kulička 6mm, polodrahokamy 8mm, gumička, kovové a hematitové dílky

Náramek je navlečený na silikonové gumiččce, délka náramku cca 18 cm.

ONYX

Onyx je kamenem dodávající sílu. Udržuje vzpomínky na všechno, co ten, kdo jej nosí, prožil. Je ochranným kamenem, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám. Je účinný v konfliktech všeho druhu, chrání život, pomáhá v těžkých obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Onyx zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost a dovoluje stát se pány svého osudu. Onyx také poskytuje poučení z minulosti a léčí stará traumata ovlivňující současný život. Navíc zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, snižuje strach a obavy.
Léčebné využití: blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou.

KARNEOL

Kámen na podporu vitality, energie, činorodosti, tvořivosti, kreativity, vůle. Podporuje krevní oběh, působí na ženské orgány, ledviny a močové ústrojí. Pomáhá na neplodnost, na obnovu a růst buněk, prokrvení organismu, impotenci, revmatismus, křečové žíly, krvácení, otravy krve, na látkovou výměnu a křečové žíly.

Dodavatel/Výrobce: charmX s.r.o.


Kategorie: Lunární náramkyStáhnout v PDF

Přečteno: 1216x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Naušnice KARNEOL kuličky

Náušnice kuličky z karneolu. Motýlkové zapínání. Karneol je stabilizující…

Cena: 80 Kč

Lunární náramek Korál + Hematit

Lunární náramek z korálu a hematitu s jadeitem a onyxem ..pro život v souladu…

Cena: 310 Kč

Lunární náramek křišťálový

Unikátní náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Mokait

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Onyx + Dumortierit

Unikátní náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem, vhodný pro…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Amazonit + Karneol

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte