Luk On – čaj 250ti letého muže 50g EV

čaj 250
Cena: 174  

Specíální čaj s čínských bylin proti stárnutí

Detail

Přítomnost speciální směsi bylin při procesu stárnutí tomuto čaji dají specifické vlastnosti spojené nejen s gastrointes­tinálními účinky. Stejně jako Pu Er se nechává Luk On po sklizni, oxidaci a dalších částech výrobního procesu zestárnout a platí, že čím je čaj starší, tím je i chutnější, dražší a má větší schopnosti s ohledem na působení na tělo člověka. Tento čaj obsahuje řadu antioxidantů čímž čímž posiluje přirozenou obranyschopnost těla, obranyschopnost, má stimulující a tonizační vlastnosti, které přispívají k odolnosti vůči psychické a fyzické únavě. Tradičně se používá s cílem podpořit vylučovací funkci ledvin, pomáhá udržet zdravé srdce a kosti. Podporuje metabolismus lipidů a napomáhá regulaci hmotnosti. Chrání pokožku před UV zářením. Nápoj z tohoto čaje dává tmavě sytý hutný nálev zemité vůně a chuti s kávovými podtóny, to vše zabaleno do velice jemného květinově nasládlého aroma.

Obsah: 50 g

Instrukce

Opláchněte konvičku a šálky horkou vodou. Použijte 1–2 čajové lžičky pro každých 150 ml nálevu (nebo dle vlastní chuti). Vyluhujte čaj v horké vodě o teplotě 100 °C po dobu 1 minuty pro první nálev. S dalšími nálevy čas luhování čaje postupně prodlužujte. Vhodné pít pravidelně po jídle.

Ingredience

pravý černý čaj (Camelia sinensis)

Výrobce/Distributor v ČR: Eccevita s.r.o., IČO: 26491486
Měrná cena: 100g/348 Kč


Kategorie: Produkty, Černé čajeStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte