Lotus kořen sušený 20g

Cena: 87  

Imunitní systém, dýchací systém

Lotos je bahenní rostlina z čeledi lekninovitých. Užívání Lotosu se doporučuje zejména v zimním období, kdy jsme vystavení stresu a sníženou imunitou.

Lotos je bahenní rostlina z čeledi lekninovitých, která se díky Buddhismu rozšířila až do Japonska. Původem Indická rostlina roste s listy zdviženými nad vodní hladinou. Poskytuje jedlá semena i oddenek. Užívání Lotosu se doporučuje zejména v zimním období, kdy jsme vystavení stresu a sníženou imunitou. U nás lze zakoupit Lotos v prodejnách zdravé výživy, buď to v sušené formě (kolečka), či jako prášek. Ze sušených koleček Lotosového kořene nejlépe připravte čaj. Sušený lotos vařte 10–15 minut. Můžete přidat trochu čerstvého zázvoru a dochutit medem.Vhodné pro diabetiky.

Obsah: 20g

Příprava: Lotusový kořen namočte na dobu 2h, možno vařit se zeleninou a dochutit sojovou omáčkou. Pro přípravu čaje vařte 10–15 minut.    

Výrobce/Distributor v ČR: Smart AD
Měrná cena: 100g/435,00 kč


Kategorie: Bylinné a speciální čaje

Dýchací systém, Imunitní systém, Plíce, Průdušky, StresStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

RESPIRAN osvěžovač vzduchu 50ml

Směs přírodních silic vhodná jako účinný osvěžovač vzduchu…

Cena: 95 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte