LIVER PLUS 60kps.

Cena: 199  

Dodavatel/Výrobce: ECCE VITA

Přípravek z ájurvédských bylin určený pro játra

Složení: Andrographis paniculata celá bylina extr 80mg, Picrorhiza kurroa kořen extr 80mg, Berhavie rozkladitá (Boerhavia diffusa) kořen extr 45mg, Eclipta alba kořen extr 50 mg, Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) nať extr 50mg, celulóza - rostlinná kapsle.

Hlavními složkami přípravku LIVER PLUS jsou měkýn latnatý (Andrographis paniculata) a kutki (Picrorhiza kuroa). Měkýn latnatý je vícestranná bylina, která je vhodná na pročištění organismu. Je to přírodní antioxidant a jako takový posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. V přípravku LIVER PLUS je ale důležitý pro svou funkci podpory normálního trávení a činnosti jater.

Berhavie rozkladitá zase napomáhá normálmu trávení a vylučování. Dále má pozitivní vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému či nervové soustavy.

Přírodní antioxidant guduchi, neboli chebule srdčitá, je také obsažena v přípravku LIVER PLUS. V medicíně se využívá zejména jeho kmen, který obsahuje látky působící pozitivně na metabolismus lipidů, které slouží jako zdroj a rezerva energie. Kromě toho napomáhá normální funkci dýchacího systému, což ocení například osoby trpící akutními záněty dýchacích cest.

Obsah: 60 rostlinných kapslí v tmavém skle

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2xdenně s jídlem.

Upozornění: Přípravek se nesmí užívat v těhotenství a při kojení. Není určen pro děti.

Doplněk stravy s bylinami. Bez konzervantů a cizorodých látek.


Kategorie: Ájurvédské přípravky

Cholesterol, Dýchací systém, Energie, Imunita, Játra, Nervový systém, Obranyschopnost, Trávení, VylučováníStáhnout v PDF

Přečteno: 972x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.