Lepicol Plus prášek 180g

Cena: 314  

Dodavatel/Výrobce: topnatur

Lepicol poskytuje přátelské bakterie, které jsou důležité k udržování zdravé rovnováhy ve střevech.

Popis:
Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, napomáhá tedy k udržování správnému a snadnému vyprazdňování. Dále obsahuje živé kultury a inulin + TRÁVICÍ ENZYMY. Lepicol PLUS obsahuje směs rostlinných enzymů pro zvýšení jeho účinku a zlepšení komfortu trávení potravy. Lepicol je výrobek bezlepkový, bez fytátů a je vyroben z geneticky nemodifikovaných ingrediencí.


Tento přípravek je vhodný:

  • při střevním diskomfortu
  • při užívání antibiotik
  • při cestování
  • pro vegetariány
  • pro děti od 3 letSložení:
Osemení psyllia, inulin, trávicí entymy, (proteáza, betain HCL), kořen zázvoru, papain, lístky máty peprné, fenyklové semínko, bromelain, probiotické kmeny - Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus,
Může obsahovat stopová množství sóji a mléka.


Doporučené dávkování:
K dosažení co nejlepšího účinku doporučujeme užívat 10 minut pře jídlem.
Dospělí: 1-2 vrchovaté čajové lžičky (5-10 g) jednou až dvakrát denně. Rozmíchejte ve 100ml vody nebo ovocné šťávy a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou ( asi 200 ml).
Děti: 1/2-1 čajovou lžičku (2,5-5 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo obocné šťávy (asi 100 ml)jednou nebo dvakrát denně a ihned podejte dítěti k vypití. Zapijte dalšími 100 ml tekutiny. podávání Lepicolu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.


Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem.


Balení:
Prášek 180 g

 Měrná jednotka:  174,44 Kč/100g


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravky

StřevaStáhnout v PDF

Přečteno: 266x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.