Křemelina Vitatrend, sáček 500g

Cena: 425  

Přírodní detoxikační prostředek, vhodný i pro vegany.

Doplněk stravy.

Křemelina vám přírodním a netoxickým způsobem pomůže zbavit se zbytečných chemikálií a pročistí vaše tělo od parazitů i plísní. Navíc účinně zabíjí i střevní parazity. Stačí jednu polévkovou lžíci denně rozmíchat do libovolného studeného nápoje. Ostré hrany křemeliny naruší trávicí soustavu červů a jejich ústní otvory, čímž je zničí.

Křemelina Vitatrend pochází pouze z jediného druhu těchto řas, ze sladkovodních rozsivek Aulacoseira. I díky tomu se jedná o nejkvalitnější křemelinu, která je u nás k dostání. Bohatý zdroj křemíku!

Křemelina se používá po celá staletí k pročištění tlustého střeva a jako detoxikační prostředek. Křemelina pročistí střevo a vychytá toxiny, plísně i parazity, které následně pomůže lépe vyloučit. Křemelina je složena z milionu křemičitých schránek, které při průchodu střevem čistí jeho stěny. Po takovémto pročištění můžete pocítit více energie a vitality.

Křemelina se navíc může stát vaším podpůrným prostředkem pro hubnutí a krásu.

Pomáhá snižovat nadváhu, protože stimuluje metabolismus k vyšší výkonnosti. Pravidelné užívání křemeliny doplňuje tělu kolagen a zlepšuje tak pružnost a pevnost vlasů, nehtů a pokožky. Křemelina navíc zpomaluje proces stárnutí a pomáhá předcházet tvorbě vrásek.

Díky vysokému obsahu křemíku křemelina také zesiluje stavbu kostí (a zubů) a pomáhá tak předcházet vzniku osteoporózy. Dále pomáhá udržovat klouby, šlachy a chrupavky zdravé a funguje tak jako prevence před kloubním a kostním poraněním.

Důležité jsou i vysoké protizánětlivé a desinfekční účinky. Užívání křemeliny urychluje proces hojení ran. 

Složení: obsahuje mikroskopické schránky jednobuněčných řas druhu Aulacoseira, neobsahuje aditiva, barviva, ochucovadla

Dávkování: doporučená dávka je jedna polévková lžička denně, kterou rozmícháte ve vodě nebo jiném nealkoholickém nápoji (pro menší děti je doporučována jedna čajová lžička).  Dávkování: 1–2 vrchovaté polévkové lžíce pro dospělé (6–12g) 1 čajová lžička pro děti (2,5g)

Návod k použití: Do sklenice nalijeme přibližně 2 dl vody nebo jiné tekutiny. Přidáme křemelinu, zamícháme a vypijeme. Užíváme nejlépe ráno po jídle. Pokud nevypijeme křemelinu ihned, usadí se na dně sklenice. Pak ji stačí opět promíchat.
V průběhu dne dodržujte pitný režim. Křemelina od firmy Vitatrend má bílou barvu, je bez chuti a bez zápachu. Má velmi jemnou, až pastovitou strukturu. Nadměrné množství tělo vyloučí.

Obsah: 500g

Země původu: USA

Měrná cena: 1 kg 850 Kč


Kategorie: Vitaminy, minerály

Bakterie, plísně, viry, Detoxikace, Hubnutí, Klouby, Kosti, kůže, pleť, minerály, Nehty, Pleť, Pročištění, Vitaminy a minerály, Vitaminy, minerály, vlasy, zuby, nehty, ZubyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Křemelina 300g Allnature

Přírodní detoxikační prostředek, vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.…

Cena: 325 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte