Krabičková dieta - zdravé stravování, které chutná a šetří čas

Smoothie - Zdravé stravováníKrabičková dieta je pestrá a výrazným způsobem šetří váš čas.Chcete se stravovat zdravě, zhubnout nebo nabrat svaly, ale na vaření dle určitých pravidel nemáte čas ani inspiraci? Zdravý jídelníček si můžete nechat sestavit na míru a nechat specialisty na vhodnou výživu, aby se o vše postarali za vás.

Zdravé stravování bez hladovění

Stejně důležité, jako je výběr vhodných potravin pro zdravé hubnutí, jsou jejich nutriční hodnoty. Mnoho lidí při snaze o hubnutí zbytečně hladoví a odpírá si oblíbená jídla, což paradoxně nevede k hubnutí, ale přibírání. Tělo si v důsledku nedostatku přijaté energie vše ukládá “na horší časy” a dříve nebo později dojde k přejídání. Pokud se však budete stravovat zdravě, a zároveň chutně a pestře, zdravé stravování i pohyb vás bude bavit a výsledky se brzy dostaví. 

Ideálním řešením je krabičková dieta - chutná a nutričně vyvážená jídla, na která se budete těšit, s přesně vypočítaným množstvím makroživin, abyste nehladověli, ale zároveň ani nepřijímali zbytečně moc energie, což by vás vzdalovalo od vašich cílů.

Krabičková dieta nemusí být nudná

Pokud si pod pojmem krabičková dieta představíte krabičky plné dietního jídla bez barvy i chuti, díky kterým sice zhubnete, ale nepochutnáte si, nenechte se mýlit. V dnešní době je na trhu spousta společností nabízejících zdravé stravování v krabičkové podobě, které na to jdou jinak - tak jako například firma Zdravé stravování. Celá řada spokojených klientů, kteří dosahují skvělých výsledků, je důkazem, že zdravé hubnutí může být radost v podobě chutných a pestrých jídel minimálně 5x denně. 

Cizrna - Zdravé stravováníKrabičková dieta vám pomůže také v případě, kdy chcete zdravým stravováním podpořit vaše hubnutí, ale vařit vás nebaví nebo vaření pravidelných jídel pro samou práci nestíháte.

Chcete při dietě snídat zdravé sladké pečivo s ovocným tvarohem, svačit tvarohové knedlíčky, obědvat tortilly či šťavnaté maso s rýží a večeřet kuřecí roládu nebo lososa s celerovým pyré? To je jen malý náhled do pestrého jídelníčku, který vás čeká v případě, že si objednáte jeden z programů firmy Zdravé stravování. Denně pro vás budou připraveny krabičky plné dobrot, které budou přesně odpovídat vašim cílům.

Krabičková dieta – výhody

  • pestrá a chutná jídla
  • úspora času i energie
  • jídelníček odpovídající požadovanému množství energie
  • zdravé hubnutí nebo nabírání svalů (podle zvoleného programu)
  • pomáhá k naučení správných stravovacích návyků
  • inspirace na chutná jídla, která si můžete vařit i po dokončení programu 

Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Zatím stále dávám přednost jídlu, které si uvařím sama, ale krabičková dieta touto formou se mi jeví jako celkem dobrý způsob, až jednou nebudu třeba stíhat časově obědy do práce připravovat.


Doporučujeme k tématu

Nealholické víno Rewine White

Nealkoholické víno vhodné pro všechny příležitosti Toto nealkoholické jemně…

Cena: 199 Kč

Nealholické víno Rewine Rosé

Nealkoholické víno vhodné pro všechny příležitosti Toto nealkoholické jemně…

Cena: 199 Kč

Nealholické víno Rewine Red

Nealkoholické víno vhodné pro všechny příležitosti Toto nealkoholické jemně…

Cena: 199 Kč

Křemelina Vitatrend, sáček 500g

Přírodní detoxikační prostředek, vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.…

Cena: 425 Kč

Křemelina 300g Allnature

Přírodní detoxikační prostředek, vhodný i pro vegany. Doplněk stravy.…

Cena: 325 Kč

Super Greens s kurkumou EV

Probiotická směs ze zelených superpotravin s kurkumou, významný zdroj…

Cena: 490 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte