Kouzlo Vánoc v každém doušku

Vánoční kolekce čajů chutná stejně nejlépe s vánočkouPatříte k těm, kteří se na vanilkové rohlíčky těší celý rok, bez perníčků si nedovedete představit Vánoce a bytem Vám hrají koledy již několik týdnů před Štědrým dnem? Pak si jistě ony každoroční svátky klidu a pohody umíte vždy vychutnat. Bytem voní skořice a vanilka, vše je krásně naklizeno a kolem panuje kouzená atmosféra jako z pohádky od Andersena. Zazvoní zvoneček, dárky se rozbalí a v televizi Popelka opět ztratí svůj střevíček.

Nejednou jste si přáli, aby tyhle chvíle nikdy neskončily. Ale po pár dnech je cukroví snězeno, purpura už zdaleka tak nevoní a vám nezbývá nic jiného než se zase vrátit z té kouzelné vánoční atmosféry zpátky do každodenní šedé reality a zase téměř rok čekat.

O Vánocích nic není nemožné

S čaji Vánoční hvězdice si budete moci atmoféru Vánoc vychutnávat s každým douškem a to nejen o Vánocích. Proč si neprodloužit krásné svátky díky exkluzivní čajové kolekci s devíti příchutěmi? Opět můžete ochutnat Perníčky a tradiční Cukroví, či zkusit exotičtější Kořeněnou dýni a Pikantní směs. Z českých krajin se pak můžete vydat ochutnat Irské Vánoce. Bez sněhu za okny se vraťte do dětských let a užijte si Jízdu na saních a večer si zanotujte Tichou noc. A i když dle kalendáře svátky již skončily, vy nad šálkem svého čaje můžete atmosféru Vánoc zažívat kdykoliv vás napadne. Díky čajům Vánoční hvězdice zastavíte čas!


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1776x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.