Koupelové přísady zn. La Chèvre omlazují a chrání pokožku těla

Klinické testování koupelových přísad v lázeňských procedurách

V období říjen až listopad 2011 proběhlo klinické testování účinků obou koupelových přísad v lázních specializovaných na léčbu kožních onemocnění. Všichni, až na dvě pacientky (3,22%) s atopickým ekzémem, u kterých byla aplikace přerušena, hodnotili koupel jako příjemnou, s dostatečnou hydratací a měli pocit zlepšení svého kožního nálezu.

Ošetřující dermatoložky potvrdily, že Regenerační syrovátková koupelová přísada byla “efektivní u rozsáhlých nálezů s porušením kožního povrchu (ragády, excoriace, erytem, pruritus)“. Zmírnila zarudnutí i svědění pokožky. Hydratační mléčná koupelová přísada „měla efekt u přeschlé pokožky s minimálním kožním nálezem“. Zlepšila hydrataci a zjemnila dehydratovanou pokožku.


Obě koupelové přísady velmi příznivě zlepšily stav pokožky 96,78% pacientů.


Hydratační mléčná koupelová přísada

Je obzvláště vhodná pro suchou a zralou pokožku. Obsahuje jedinečný biologický systém ze sušeného kozího mléka a sůl z Růžového jezera složením velmi podobnou soli z Mrtvého moře. Vůně z Provence dotváří příjemný smyslový zážitek z této koupele.


Regenerační syrovátková koupelová přísada

Je vhodná pro všechny typy pokožky, zvláště pro pokožky ekzematické, trpící psoriázou a akné. Obsahuje jedinečný biologický systém ze sušené syrovátky kozího mléka a sůl z Růžového jezera složením velmi podobnou soli z Mrtvého moře. Vůně levandule a „ květu květů“ dotváří příjemný smyslový zážitek z této koupele.


www.lachevre.sk/koupelove-prisady

e-mail: lachevre@lachevre.cz


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1283x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.