Koriandr celý neloupaný 50g DNM

Cena: 30  

Firma/Výrobce: DNM Company s.r.o.

Koření nasládlé pikantní chuti

Složení: koriandr (Coriandrum sativum)

KORIANDR snižuje pálivost a ostrost pikantních jídel. Představuje základ mnoha směsí a lze jím také dochutit zeleninové pokrmy i pečené koláče s podzimním ovocem, stejně jako sladkokyselé nálevy.

Koriandr doplňuje pikantní pokrmy, je celkově vhodný v každém období. Snižuje ostrost a pálivost některých jídel. Semena koriandru se získávají z rostliny Coriandrum sativum. Koriandr je rostlina, jejíž listy jsou široce využívány v mnoha kulinářských kulturách. Semena koriandru se používají buď celá nebo mletá na prášek. Mletý koriandr je také součástí směsi koření, jako je garam masala.

Známá je jeho podpora při kontrole tělesné hmotnosti a podpora normálního trávení. Zároveň hlídá cholesterol v krvi, takže je ideálním pomocníkem při hubnutí.

Více o koriandru setém najdete zde...

Chuť a použití koriandru:  Zralé plody mají sladké, peprně vonné, kořeněné aroma. Chuť je mírná, sladká, lehce pálivá, s dobře znatelným náznakem pomerančové kůry. V kuchyni se užívá celý nebo mletý do sladkých i slaných pokrmů. Přidává se do směsí koření, k nakládání zeleniny a hub, při pečení nebo uzení masa, do omáček, zeleninových pokrmů ale také likérů, a čokolády. Semena koriandru se přidávají do sladkého pečiva, do chleba, koření se jimi pokrmy z brambor a luštěnin. Vhodné jsou také k drůbeži a rybám, zjemní jejich chuť.                              

Skladujte: na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. 

Č. šarže a minimální trvanlivost do: jsou uvedeny na etiketě.

Země původu: Indie

Obsah balení: 50g

 


Kategorie: Koření jednodruhové

Cholesterol, Obezita, Trávení


Cholesterol, Obezita, TráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 121x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.