Koření KKF BIO 50g EV

Cena: 99  

Dodavatel/Výrobce: ECCE VITA

Bio směs z koriandru, fenyklu a římského kmínu

Koření nemá jen dochucovací účinky, ale také prospěšné účinky pro organismus. Patří mezi směsi upravující trávení, plynatost a další obtíže spojené s gastrointes­tinálním traktem

Složení KKF:

římský kmín (Cuminum cyminum) 16,66 g
fenykl (Foeniculum vulgare) 16,66 g
koriandr (Coriandrum sativum) 16,66 g

  • Kmín římský (Cuminum cyminum) podporuje normální trávení a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Semena této rostliny se používaly už ve starověkém Egyptě a jižní Evropě nejenom jako koření, ale také k léčebným účelům. Má odlišnou, výraznou chuť i vůni než klasický kmín. Pro svou výraznou chuť i aroma se používají menší dávky. Je součástí kari koření a dalších směsí.
  • Fenykl obecný podporuje normální trávení a vylučování moči z těla, je tedy vhodný při detoxikaci organismu. Jeho účinky ocení zejména ženy, protože pozitivně ovlivňuje kojení a plody fenyklu obecného zajišťují komfort při menopauze.
  • Koriandr - známá je jeho podpora při kontrole tělesné hmotnosti a podpora normálního trávení. Zároveň hlídá cholesterol v krvi, takže je ideálním pomocníkem při hubnutí.

 

Použití koření KKF:

Přidejte na začátku vaření, orestujte na oleji. Také je možno 1 lžičku zalít vroucí vodou, nechat louhovat 10 minut, poté přecedit a popíjet po jídle.

Balení: 50 gramů

Bio koření. Neozařované. Celé.

Země původu: Indie

 


Kategorie: Koření směsi

Detoxikace, dieta, TráveníStáhnout v PDF

Přečteno: 648x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.