Konopné semínko loupané BIO 400g

EU_Organic_Logo
Cena: 224  

Dodavatel/Výrobce: Wolfberry

Semínka s vysokou nutriční hodnotou

Semínka mají vynikající oříškovou chuť a jsou mimořádně bohatá na esenciální mastné kyseliny Omega 3 a globulární proteiny a chlorofyl. Konopné semínko obsahuje také vzácnou omega-6 gama-linolovou kyselinu. Konopné semínko je tvořeno z 25% bílkovinami, z 31% tuky a z 34% cukry. Uvádí se, že obsahuje až 20 aminokyselin. Dále obsahují chlorofyl, lecitin, fytin a kyselinu cannabidiolovou se silným baktericidním účinkem. Z vitamínů vitamíny ze skupiny B, dále vitamin A, C, E. Z minerálů obsahuje hořčík, železo, vápník, zinek, jód, chrom, stříbro, síru, fosfor, draslík a další.

Konopné semínko se může užívat jak při prevenci, tak při vystavení fyzické a psychické zátěži. Rovněž je doporučováno sportovcům vzhledem k vysokému obsahu bílkovin.

Použití: Vhodné k přímé spotřebě, do cereálních snídaní, do jogurtů nebo na výrobu lahodného konopného mléka vysoké nutriční hodnoty. Mixováním s vodou a přecezením získáte lahodné a výživné mléko. Hotové mléko můžete přisladit medem nebo dále mixovat s ovocem (např. banány) v lahodné koktejly. Opravdovou nutriční bombu pak vytvoříte přidáním hrsti plodů GOJI. Konopné semínko můžete jíst i opražené, naslano nebo obalené v karamelu. 

Produkt ekologického zemědělství. Neobsahuje omamné látky. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Země původu: Čína

Obsah balení: 400 g

 


Kategorie: Ořechy, semínka, houby

Imunita, Srdce, Vitaminy a minerályStáhnout v PDF

Přečteno: 354x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.