KONOPNÁ MAST 300ml + 75ml zdarma

annabis-
Původní cena: 300 Kč Ušetříte: 31 Kč Cena: 269  

Firma/Výrobce: Annabis

Konopná mast je určena na klouby, šlachy, svaly a záda

Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů.

Konopná mast je určena především pro ty, kteří mají potřebu často aplikovat mast na problémové místo a masírovat ho. Dobře se roztírá, je vstřebatelná a nemastí. Bylinná směs obsahuje nejen konopný olej a extrakt z kaštanu, ale také celou řadu dalších bylinných látek. Obsažené přírodní látky jsou známé svými schopnostmi ulehčovat bolavým kloubům a šlachám, uvolňovat svalové napětí a zabraňovat tvorbě zánětů a otoků.

Konopné masti jsou přírodní prostředky, díky nimž se můžete bez chemie a jiných, tělu nepřirozených látek, vyhnout bolesti či jiným neduhům. Konopné masti se využívají po staletí, pomáhají při bolestech svalů, při kožních vyrážkách i alergiích. U starších lidí ulevují od revmatismu a křečových žil. Mast se na rozdíl od prášků vstřebá přes kůži a působí jen tam, kde je to třeba, nezatěžuje žaludek, ledviny a ostatní orgány.

Složení:

Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Konopí seté (Cannabis sativa, olej ze semen) Normální stav pokožky
Čajovníkový strom (Kajeput střídavolistý, Melaleuca alternifolia, Tea Tree Oil)  

Přídatné látky: voda, glycerin, alkohol, kafr, karbomer, triloamin, Styrax pryskyřice, tymián světlý (olej), mithon CVA

Jak používat: Několikrát denně nanést na čistou pokožku a mírně vmasírovat nebo vetřít. Dobře se roztírá, je vstřebatelná a nemastí.

Balení: 300 ml + 75 ml ZDARMA

Další sdělení: V naší nabídce naleznete také další přípravky z konopí.  Další informace o konopí se dozvíte zde..

Společnost ANNABIS je česká firma, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Výrobky společnosti ANNABIS jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí.

Certifikované odrůdy technického konopí, které jsou použity pro výrobu kosmetických přípravků, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Přípravky vyrobené na jejich bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.


Kategorie: Oleje, masti, balzámy

Klouby, Otoky, Regenerace a rekonvalescence, Svalstvo, Záda, Zánět


Klouby, Otoky, Regenerace a rekonvalescence, Svalstvo, Záda, ZánětStáhnout v PDF

Přečteno: 309x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.