Fotolia_99559061_XS

Systém na spaní SAMINA

Celou třetinu života prospíme. Místo, kde se ukládáme ke spánku, má nezanedbatelný vliv na naše zdraví a pochopitelně i na kvalitu spánku, která se odráží v psychickém i fyzickém stavu. Společnost SAMINA vyvinula ve spolupráci se zkušenými lékaři a odborníky systém na spaní, který svým uživatelům zajistí nejen kvalitní spánek jako takový, ale rovněž vyřeší problémy s bolestí zad a dalších partií. 

Komplexní systém pro kvalitní a zdravé spaní

Fotolia_83216152_XSKvalitní a zdravé spaníSystém na spaní SAMINA se skládá z jednotlivých dílčích částí, které dohromady tvoří dokonale funkční celek. Díky jednotlivým prvkům systému se v každé poloze během spaní dosáhne správné opory a polohy páteře. Systém pro zdravý spánek je tvořen lamelovým roštem, matrací z přírodního kaučuku, podložkou Loksana, podložkou z ovčí vlny, bio-aktivní dekou a ortopedickým polštářem. 

Volně pružící lamelový rošt

Základním oporným prvkem celého systému je patentovaný volně pružící dvojitý lamelový rošt. Pro svou specifickou konstrukci vytváří ideální oporu bederní páteři a navíc odlehčuje svaly a meziobratlové destičky. Díky tomuto roštu nedochází ke vzniku tlakových bodů či tuhnutí svalů, protože se může svalstvo v jakékoli poloze bez problémů uvolnit. Současně vyvažuje každý pohyb těla bez ohledu na hmotnost spící osoby. 

Matrace z přírodního kaučuku

Matrace SAMINA je vyrobena z přírodního kaučuku a vyznačuje se vysokou bodovou elasticitou. Kaučuk díky své pórovité struktuře zajistí ideální regulaci vlhkosti a současně jednoduchou regulaci klimatu. Matrace z přírodního kaučuku je důležitým prvkem pro zajištění vysokého komfortu během spaní. Navíc se vyznačuje dlouhou životností a minimální ztrátou tuhosti. 

Podložka Loksana a podložka z ovčí vlny    

Součástí spacího systému SAMINA jsou dva typy podložek. Podložka Loksana chrání před elektromagnetickým znečištěním a přispívá k regeneraci a nabuzení organismu. Obsahuje klinicky testované bio-magnety. Druhá podložka, vyrobená ze střižní ovčí vlny, má za úkol regulovat klima. Vytváří suché teplo, které prospívá zdravému spánku, také výrazně snižuje riziko výskytu prachových roztočů. 

Bio-aktivní deky

Díky systému bio-aktivních dek budete mít v jakémkoliv ročním období optimální klima lůžka. Tyto deky jsou v dispozici v různém provedení podle konkrétního ročního období, v nabídce jsou rovněž bio-aktivní deky SEMINA 4 roční období. Plněné jsou ovčí vlnou, povlak je vyroben ze 100 % bavlny. 

Ortopedický polštář

Regeneraci krční páteře, která je velmi citlivá, zajistí ortopedický polštář. Ve spolupráci s profesionály vyvinula společnost SAMINA novou generaci polštářů, které splňují požadavky z různých ohledů. Vybrat si můžete z mnoha typů ortopedických polštářů. Vždy vynikají svou strukturou, vlhkostí i použitými materiály. K dispozici jsou i speciální polštáře pro osoby s poraněnou krční páteří. 

Při využití všech výše uvedených produktů vzniká jeden komplexní systém, který zaručí nejvyšší možný komfort spánku a pomůže s odstraněním bolestí zad i krční páteře. Díky mnohaletému vývoji a výzkumu vznikl systém, co se osvědčil u celé řady spokojených klientů, kteří by za žádnou cenu spací systém tohoto typu neměnili.

Zdravý spánek

Gruppe_web Systém na spaní SAMINA

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 18:00

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte