KNEIPP Dárková sada masážních olejů 3x20ml

Cena: 132  

Dodavatel/Výrobce: Kneipp

Bylinné masážní oleji Kneipp pro domácí wellness

Éterické oleje (silice) vonných bylin spolu s vysoce kvalitním olejem z olejnatých semen lisovaných za studena (mandlový, jojobový nebo slunečnicový), se velmi dobře vstřebávají a mají silné relaxační a pěstící účinky. 

Rádi by jste obdarovali své nejbližší dárkem co opravdu potěší? Nebo chcete vyzkoušet Vy sami všechny uklidňující vůně v krásném balení? Kneipp přináší řešení a do svého balíčku umístily jedny z nejoblíbenějších masážních olejů do koupele.  

Veškeré oleje jsou čistě přírodní za studena lisované. Smyslné orientální vůně uvolní nejen vaše unavené tělo, ale také vyživí vaši pokožku.

Obsahuje: Olej lisovaný za studena 98%, silice léčivých rostlin Ylang-ylang , Divoká růže,  Mandlové květy

Použití: Aby byly zachovány veškeré aktivní látky silice, teplota vody by neměla přesáhnout 38°C . Nejprve si napustíme vodu a protřepeme lahvičku s olejovou lázni, aby se směs promíchala. Poté do lázně přimícháme obsah. Koupel by měla trvat zhruba 20 minut , aby měly silice dostatečný čas vstřebaní do pokožky. Po koupeli není doporučeno se příliš sušit ručníkem – pouze jemně otírat. Aby silice mohli ještě působit je vhodné alespoň 20 minut po koupeli odpočívat.

Obsah: 3 x 20 ml

Výrobce: Německo


Kategorie: Pleťové masky a prášky

Psychika, StresStáhnout v PDF

Přečteno: 713x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.