Kitchen Aid – řada spotřebičů, které vám umožní vařit zdravě, chutně a snadno

Stále zdokonalující se domácí spotřebiče nahrávají všem, kdo chtějí připravovat pokrmy rychle a přitom zdravě. Ať už máte rádi saláty, do nichž nasekáte či nastrouháte různé druhy zeleniny a ovoce, nebo si dopřejete dušenou mrkev nastrouhanou na dokonalé, úhledné plátky, upečete zdravý koláč nebo zalejete zázvorový čaj z kořene horkou vodou z rychlovarné konvice, to vše se vám bude dělat s radostí díky spotřebičům Kitchen Aid od Whirlpool.

Krásný design a důmyslné funkce

Kuchyňské roboty v moderním pojetí a krásném vzhledu vám vnesou do kuchyně život, barevnost a radost z práce. Používat můžete řadu příslušenství, které je lehce smontovatelné a dá se mýt v myčce. Ať už budete chtít vyrobit nádherný dort pro své dítko bez přidaných barviv, konzervantů a chemických látek, nebo ušlehat zdravý nápoj plný vitamínů a zdraví prospěšných látek, kuchyňský robot vám to umožní. Díky němu vám odpadne nutnost nakupovat mnoho domácích pomocníků a ušetříte tím nejen místo, ale i peníze.

Kitchen Aid vyniká oblými tvary, čímž je zajištěna snadná údržba, stabilita, konstrukce je pevná, odolná a spotřebič odolá potřebám hospodyněk po mnoho let.

Funkcemi, kterými oplývá, vás skutečně nadchne. Věřte, že jej budete doporučovat kamarádkám i rodině, možná se pro vás stane výborným námětem na vánoční dárek.

Čaj i káva pro zahřátí po návratu domů

V chladných měsících se stává naším každodenním pomocníkem také rychlovarná konvice. Whirlpool nabízí rychlovarné konvice Kitchen Aid, které jsou nejen hezké, ale umí např. ohřát vodu na zvolenou teplotu, zvukově vás upozorní, až vodu ohřeje, nechybí teploměr, měřidlo vody, to vše v dostatečné nádobě o objemu 1,5 l.

Podívejte se sami na krásné spotřebiče Kitchen Aid, které si jistě zamilujete. Jsou moderní, chytré, přitom neotřelé a originální.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 241x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.