Kam za odpočinkem? Firma na zážitky napoví

Cyklistika

Nemáte zatím žádné plány na léto a už dlouho jste si s Vaším partnerem nedopřáli romantický víkend? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte si z pestré nabídky takový typ na víkend, který Vám umožní odpoutat se od jakýchkoliv starostí a užít jeden druhého navzájem.

Vyražte na výlet do hor

Sami si můžete vybrat zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Hezký víkend můžete prožít na jakémkoliv místě České republiky. Patříte-li k milovníkům českých hor, pak si určitě nenechejte ujít příležitost prožít pár dní v malebné přírodě Jizerských hor, na Vysočině či na Šumavě.

Pohodový víkend nedaleko Lipenské přehrady můžete prožít v útulně zařízeném pokoji ve stylovém malém hotelu. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti malebné přírody, nádherných historických památek i široké nabídky na letní i zimní sportovní a kulturní aktivity. Výlet si můžete podniknout například na Vítkův Hrádek, odkud budete mít dech beroucí výhled na tajemná místa Šumavy.

Lázně

Načerpejte energii aktivním odpočinkem

Chybu neuděláte ani v případě, že se rozhodnete zvolit wellness pro dva. Nechejte zlákat například projížďkou po Vltavě s horkou lázní, rodinným vstupem do aquapalace Praha, víkendem s mushingem nebo balíčkem pro cyklisty. V posledně jmenovaném zážitku najdete možnost načerpat novou energii díky aktivnímu odpočinku a projet se po okolí Kvildy a Zadova. Projet se můžete až k prameni řeky Vltavy. Po cyklovýletě se můžete zregenerovat ve finské sauně či v páře. Oblíbený je také víkend na Slováckém mlýně pro dva. Na webových stránkách Firmy na zážitky si vyberte každý, ať už je více či méně náročný.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte