Kakaové boby BIO RAW drcené nepražené 200g

Cena: 126  

100% BIO RAW nepražené drcené kakaové boby

Kakaové kousky se získávají drcením celých, nepražených kakaových bobů. Díky tomu si zachovávají neuvěřitelné množství nutričně hodnotných látek v podobě širokého spektra minerálů, vitamínů, bílkovin, přírodních tuků a sacharidů. Máte rádi čokoládu? Kakaové boby budete mít ještě raději!

Jsou ceněné a vyhledávané pro svoje jedinečné chuťové vlastnosti a vysokou kvalitu. Kakaové boby jsou plody kakaovníku a pro jejich vynikající chuť a vysoký podíl nutričně hodnotných látek se jim říká „pokrm Bohů“. Tyto kakaové boby jsou nepražené a neobsahují žádné přídatné látky, takže si zachovávají energii a jedinečnou chuť kakaa v té nejpřirozenější formě. 

Kakaové boby obsahují široké spektrum minerálů, vitamínů a proteinů. Navíc je v nich například i alkaloid theobromin, který má stimulující účinky na centrální nervovou soustavu. Nejcennější jsou ale obsažené neurotransmitery v podobě serotoninu, argininu, PEA, anandamidu a dopaminu. Díky těmto látkám mnoho lidí čokoládu doslova miluje, protože navozují příjemnou náladu nebo pocity štěstí a blaženosti. 

Drcené boby jsou křupavé a díky své čokoládové chuti se používají pro přímou konzumaci, nebo k dochucení müsli, koktejlů, jogurtu, kaší a dalších studených a teplých jídel.

Složení:
100% kakaové boby drcené nepražené v BIO a RAW kvalitě. Odrůda Criollo.

Obsah:
200g

Země původu: Peru. Vyrobeno v EU.

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce/Distributor v ČR: Aspen team s.r.o.
Měrná cena: 1 kg/628,80 Kč


Kategorie: Čokolády, kakaoStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Související produkty

Kakaový prášek nepražený BIO RAW 200g

Kvalitní kakaový prášek  BIO a RAW  Kakaový prášek není pražený ani…

Cena: 139 Kč

KAROB prášek BIO RAW 400g

Přírodní náhražka kakaa a čokolády Karob, nebo-li svatojánský chléb, je…

Cena: 75 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte