Jupiter motor + Combi Press - odšťavňovací lis (kov)

motormlynek na masodoprava zdarma
Cena: 8450  

Dodavatel/Výrobce: Jupiter

Systém Jupiter představuje univerzální řešení pro všechny moderní kuchyně.

Stavebnicový systém se spolehlivou motorovou jednotkou zaručuje vysokou flexibilitu při zpracování potravin, díky možnosti připojení řady přídavných modulů.

Popis produktu Jupiter motor + Combi Press - odšťavňovací lis (kov) 

Jupiter motor + Combilis na bobuloviny a zeleninu + fruitpress zdarma

Systém Jupiter představuje univerzální řešení pro všechny moderní kuchyně. Stavebnicový systém se spolehlivou motorovou jednotkou zaručuje vysokou flexibilitu při zpracování potravin, díky možnosti připojení řady přídavných modulů. Vybrat si můžete své vlastní řešení a vždy pouze to, které potřebujete – není třeba rovnou pořizovat celou sadu. Zjistíte-li v budoucnu, že chcete využít širší potencionál tohoto systému, můžete si dokoupit další užitečné příslušenství.

Specializovaný odšťavňovací nástavec Jupiter Combi press v krátké době připraví čerstvou, zdravou a chutnou šťávu i posilující dřeň z kořenové, listové i plodové zeleniny a travnatých výhonků. Zajistí také snadné zpracování a výbornou výtěžnost při výrobě ovocné dřeně ze všech druhů ovoce včetně bobulovin, v jejichž lisování je v kategorii domácích přístrojů nepřekonatelný.

Tento lis dokáže s přehledem zpracovat až 30 kg rybízu za hodinu. (Stejně dobře zvládá jahody, maliny, borůvky, angrešt, ostružiny a ostatní drobné ovoce.) Skvěle oddělí maximum šťávy a zanechá téměř suchou odpadní vlákninu. S odšťavňovacím Combi lisem je možné připravovat také výborné pyré, výživné kaše, džemy, želé a povidla. Precizně odděluje jádra, slupky i stonky a je vybaven kvalitním seřizovacím mechanismem na regulaci hustoty odpadu. Jupiter je skutečný a téměř jediný specialista na zpracování velkých i malých bobulovin s obsahem peciček a jader, která ostatním odšťavňovačům působí nemalé potíže.

Pracuje na principu tlaku vytvářeného rotací lisovací šnekové hřídele. Pomocí dvou za sebou uložených šroubovic získává za pomalých otáček podstatně kvalitnější šťávu než u řady odstředivých přístrojů. Je navíc vybaven nožem se čtyřmi čepelemi a děrovaným kotoučem pro řezání a drcení ovoce a zeleniny. Šroubovice je z inertního potravinářského plastu Delrin a lisovací komora je z oceli.

Jupiter Combi press - při oddělení plastových částí je přístroj připraven k mletí masa.

VHODNÝ NA:

výborný na bobuloviny, dále je vhodný na jablka, celer, citrusové plody, jahody, listová zelenina...

Parametry produktu Jupiter motor + Combi Press - odšťavňovací lis (kov) + fruitpress zdarma

Název parametru Hodnota parametru
Rozměry: 13 x 34,5 x 41 cm
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2 kg,75
Pojistka: T 0,8 A se zpožděnou účinností
Motor: 150 W / 230 V

Kategorie: ŠnekovéStáhnout v PDF

Přečteno: 210x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.