Jantarový náhrdelník dětský neleštěný

14002532_1082094785160385_1954584792_o
Cena: 240  

Dodavatel/Výrobce: Svět kamenů

Dětský náhrdelník z přírodního neleštěného jantaru

Luxusní dětský náhrdelník z nepravidených jantarových dílků medové barvy, jednotlivé korálky jsou odděleny uzlíkem. Délka náhrdelníku je 32 cm zapíná se precizním šroubovacím zapínáním v barvě jantaru. Šperk který obdržíte je vyrobený z pečlivě vybraného materiálu podle vzoru na fotografii. Protože každý kamenný korálek je originál může se šperk v některých detailech od fotky lišit.

Jantar pochází z naleziště v oblasti Baltského moře.

Jantar je oblíben díky své kráse a je také znám svými léčivými a pozitivními vlastnostmi. Za tímto účelem byl vyhledáván již v době antické.

Co je jantar?

Jantar je zkamenělá pryskyřice borovice Pinus succinifera a jeho stáří je 30-90 milionů let. Tento rostlinný polodrahokam z oblasti Baltského moře patří mezi nejstarší a nejcennější na světě. To, co odlišuje baltický jantar od jantaru z jiných oblastí, je vysoký podíl kyseliny jantarové. V baltickém jantaru se jí nachází 5 až 8 %, zatímco v ostatních typech jantaru je tento podíl mnohem menší.

Jantar zmírňuje bolesti, deprese a úzkosti, urychluje hojení a posiluje organismus. Jantar je účinný také při zánětlivých onemocněních, nachlazení a nevolnostech. Poskytuje úlevu bez nežádoucích vedlejších účinků.

Jak jantar účinkuje?

Hojivé silice se z jantaru uvolňují působením tepla lidského těla. Silice jsou vstřebávány prostřednictvím kůže do krevního oběhu.

Jantar napomáhá při:

• Bolesti zubů
• Bolesti uší
• Infekci
• Nachlazení
• Alergii
• Ekzémech
• Revmatické bolesti
• Nevolnosti
• Úzkosti a depresích

 

Délka: 30 cm (možná odchylka +/- 1cm)

Korálky jsou navlečeny na hedvábné niti, kvůli maximální bezpečnosti je mezi jednotlivými korálky uzlík.
Hedvábná nit je elastická a proto se časem délka změní (až o několik centimetrů).

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:

Korálky nejsou hračka. Korálky nejsou určeny ke kousání. Pokud vybíráte jantarové korálky pro dítě, dbejte na vhodnou délku! Vhodná délka korálek dítěti neumožní jejich vložení do úst. Příliš dlouhý náhrdelník by mohl být zachycen při pohybu dítěte a manipulaci s ním o předměty obklopující dítě. Jantarové korálky by neměly být nošeny při zvýšené fyzické aktivitě, při koupání a u malých dětí ve spánku.

BARVA:

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se jednotlivé barvy odstínově lišit od zobrazených fotografií. Každý kus je originál.


Kategorie: Jantarové korálky, Náhrdelníky

Alergie, Ekzém, Infekce, Klouby, Nevolnost, Smutek, Svalstvo, Uši, Zuby, ústaStáhnout v PDF

Přečteno: 920x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.