Jak nabrat svalovou hmotu a získat dokonalé tělo?

Podpořte růst svalové hmoty vhodným jídelníčkem, zvyšte příjem kalorií, vyhněte se ovšem sladkým a tučným jídlům. Svalová hmotaTrápí vás úbytek svalů či se vám stále nedaří vypracovat pevné a svalnaté tělo? Máme pro vás několik tipů, jak přibrat svalovou hmotu a získat tak tělo snů.

Pokud chcete, aby vaše tělo bylo zformované a obsahovalo více svalové hmoty než tuků, je nutné dát důraz na správnou kombinaci cvičení, jídelníčku a životosprávy.

  1. Strava pro růst svalů

Podpořte růst svalové hmoty vhodným jídelníčkem, zvyšte příjem kalorií, vyhněte se ovšem sladkým a tučným jídlům. Pro větší svaly je nutné jíst hodně bílkovin, jejich nejlepším zdrojem je maso. Vyšší množství bílkovin obsahují také vejce, luštěniny a špenát. Důležitá je rovněž pravidelnost stravování, jezte přibližně 5 – 8x za den. Nezapomínejte na dodržování pitného režimu, a to zejména během tréninků.

  1. Doplňky stravy

Nepodceňujte ani přísun minerálů a vitamínů, které jsou pro růst svalů důležité. Pozitivní účinky na budování svalové hmoty má semeno pískavice řeckého sena, která je obsažena ve vybraných doplňcích stravy. Z toho pohledu je výjimečný produkt TestoMax. Vedle vysokého obsahu bílkovin je semeno pískavice řeckého sena velmi přínosné i pro svůj pozitivní vliv na libido. K tomu obsahuje také hořčík, který přispívá k bezproblémové činnosti svalů.

  1. Správný a pravidelný trénink

Pokud jste začátečníci, doporučujeme na počátku cvičit s trenérem, je důležité provádět cviky správně, jinak si můžete ublížit. Tréninky musí být vyvážené, zatěžujte všechny důležité partie těla.

  1. Dostatečný odpočinek

Zajímavostí je, že svaly nerostou v posilovně, ale po cvičení při odpočinku. Pro regeneraci organismu je důležitý také dostatek spánku, nedostatek spánku vám může vaše úsilí ve cvičení zcela zmařit.

Nezapomínejte na dodržování pitného režimu, a to zejména během tréninků.Pitný režim

Jedním z nejdůležitějších faktorů pro schopnost organismu budovat svalovou hmotu je hladina testosteronu. Pokud máte příliš nízkou hladinu testosteronu, vhodné přípravky, jako byl právě zmíněný potravinový doplněk TestoMax, vám pomohou bojovat proti úbytkům svalové hmoty a dalším negativním vlivům, které přináší klesající hladina testosteronu.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1198x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Super Greens s kurkumou EV

Probiotická směs ze zelených superpotravin s kurkumou, významný zdroj…

Cena: 490 Kč

NO DOL Termo polštářek

Ulevuje od bolesti, chladí nebo hřeje Polštářek naplněný gelem držící…

Cena: 196 Kč

NO DOL náplasti ulevující od bolesti 5ks

Nová receptura založena na vysoké koncentraci (10%) z Ďáblova drápu.…

Cena: 399 Kč

Vápník & hořčík & zinek & D3 Forte…

Kosti, zuby, svaly, vlasy, nehty Přípravek obsahuje zesílenou…

Cena: 165 Kč

HAWAII SPIRULINA TABS 200tbl. Energy

Sladkovodní řasa v tabletách Doplněk stravy Hawaii Spirulina Powder přispívá…

Cena: 390 Kč  499 Kč 

HAWAII SPIRULINA POWDER 100g Energy

Sladkovodní řasa v prášku Doplněk stravy Hawaii Spirulina Powder přispívá k…

Cena: 390 Kč  499 Kč 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte