Hydratační krém Neem Ayucare 50ml

Cena: 250  

Dodavatel/Výrobce: AYUCARE

Účinný hojivý krém pro čistou a zdravou pleť

Hydratační krém Aycare Neem je součástí řady Himani Ayurveda Science Foundation. Tento vyjímečně účinný přípravek je osvědčenou kombinací neemového oleje a oleje australského čajovníku, kokamového másla, aloe vera a bergamotového oleje. Krém je vytvořen tak, aby dokázal pleť chránit proti predčasnénu stárnutí a zároveň působil proti drobným zánětům kůže.

Ajurvéda je starodávný léčebný systém, který využívá jedinečných znalostí působení léčivých bylin k upevnění zdraví. Ve všech přípravcích AYUCARE jsou používány vědecky prověřené a bezpečné ingredience.

Použití: Hydratační krém Ayucare Neem nanášejte na oblast obličeje a krku jemným vmasírováním. Proniká hluboko do pokožky a zajišťuje tak kompletní péči o pleť.

Složení: D.M.Water (Distilled Water), Light Liquid Paraffin, Stearic Acid, Cetreryl Alcohol, Glycerol Mono Stearate SE, Capric Caprylic Triglyceride, Triethanol Amine, Dimethiconol, PEG-400, Lokam Butter, CM1000, Neem Oil, Olivem 700, Keltrol CG SFT, Bergamot Oil, Eucalyptus Oil, Tea Tree Oil, Grape Seed Oil, Methyl Paraben, Propyl Paraben.

Obsah: 50 ml


Kategorie: Pleťové krémy

PleťStáhnout v PDF

Přečteno: 1310x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.