HT KARE 60kps.

Cena: 249  

Firma/Výrobce: Eccevita

Kombinace ájurvédské byliny ardžuny s česnekem, listy olivovníku a bylinou jestřábníkem

Složení v 1 kapsli: Vrcholák arjuna (Terminalia arjuna) kůra 250mg, Jestřábník chlupáček (Hieracium pilosella) nať 80 mg, Česnek kuchyňský (Allium sativum) cibule 80 mg, Olivovník evropský (Olea europaea) listy 80 mg, celulóza - rostlinná kapsle

Hlavní složkou přípravku HT KARE je kůra z vrcholáku pravého (Terminalia arjuna), jejíž účinky byly zaznamenány hlavně v oblasti transportu živin. Podporuje totiž normální činnost kardiovaskulárního systému. Dále je v HT KARE obsažena nať z jestřábníku chlupáčku. Tato rostlina podobná pampelišce je u nás hojně rozšířená. Zjistil se její pozitivní vliv na vylučování.
Kdo by si myslel, že česnek kuchyňský se používá jen při vaření, je na omylu. Česnek je totiž známý pro svou schopnost podporovat imunitu. Využijete ho také například při nachlazení, protože má pozitivní vliv na normální funkci dýchacího systému.
A konečně poslední bylinou přípravku HT KARE jsou listy z olivovníku evropského. Tento přírodní antioxidant hlídá hladinu cholesterolu a cukru v krvi a působí pozitivně na normální funkci močových cest, zejména na ledviny.

Obsah: 60 kapslí

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2xdenně s jídlem.

Upozornění: Přípravek se nesmí užívat v těhotenství a při kojení. Není určen pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Bez konzervačních látek a umělých barviv.

Doplněk stravy.

Vyrobeno ve Francii.


Kategorie: Ájurvédské přípravky

Cévy, žíly, Cholesterol, Játra, Krevní tlak, Ledviny, Močový systém, Srdce


Cévy, žíly, Cholesterol, Játra, Krevní tlak, Ledviny, Močový systém, SrdceStáhnout v PDF

Přečteno: 798x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.