Horoskopy na rok 2020 – velký přehled toho, co vás čeká

2020horoskopHoroskopy na rok 2020.

Co vás čeká v roce 2020? Bude se vám dařit v lásce, v práci, budete zdraví a šťastní? Nebo se naopak budete potýkat s četnými problémy a rok 2020 pro vás bude plný překážek? Právě tyto otázky zodpoví horoskopy na rok 2020.

Existuje velké množství horoskopů a každý z nich pracuje s jinými znameními zvěrokruhu. V tomto článku si můžete vybrat celkem z 15 různých horoskopů. Stačí kliknout na odkaz pod konkrétním popiskem, který vás navede na samostatný horoskop na rok 2020. Ať už vás zajímá spíše čínský, květinový, keltský, partnerský nebo finanční horoskop, u nás si vyberete a přijdete na své. 

Evropský horoskop na rok 2020

Evropský horoskop je úplně nejzákladnější horoskop, jehož charakteristiku zná asi každý. Tyto horoskopy se často objevují v časopisech nebo v různých článcích a předpovídají lidem pomocí krátkého horoskopu, co čeká jejich znamení. Ať už jste se narodili ve znamení Váhy, Panny, Lva nebo třeba Štíra, máme pro vás velmi obsáhlý horoskop na rok 2020 pro všech 12 měsíců v roce. Přečtěte si kompletní horoskop pro vaše znamení v odkazu níže. 

Evropský horoskop na rok 2020

Čínský horoskop na rok 2020

Čínský horoskop vychází z tradiční čínské astrologie a pracuje celkem s 12 různými znameními čínského horoskopu, přičemž každé z nich "vládne" čínskému horoskopu vždy jeden rok. Čínský horoskop na rok 2020 se ponese ve znamení vlády kovové Krysy, která odstartuje dne 25. ledna 2020 a skončí dne 11. února 2021. Předpovídá rok plný změn, ale také prosperity. Více si přečtěte v samostatném článku, na který se jednoduše prokliknete v odkazu níže. 

Čínský horoskop na rok 2020

Andělský horoskop na rok 2020

Andělé a archandělé nad námi drží ochrannou ruku a každý z nás má svého anděla - ochránce, který mu po celý život pomáhá. Pokud také věříte v anděle a jejich magickou moc, bude se vám líbit andělský horoskop na rok 2020, který jsme pro vás připravili. Prokliknete se na něho snadno přes odkaz níže. 

Andělský horoskop na rok 2020

Partnerský horoskop na rok 2020

Když se nám daří v lásce, je to na nás většinou hned poznat. Jsme šťastní, vyrovnaní a veselí. Zajímá vás, jak se vám povede v lásce? Zda konečně potkáte vysněného partnera, dočkáte se veselky nebo třeba miminka? Tak si přečtěte partnerský horoskop na rok 2020, který předpovídá všem 12 obvyklým znamením budoucnost.

Partnerský horoskop na rok 2020

Keltský horoskop na rok 2020

Keltský horoskop, stromoskop chcete-li, je velmi tradiční horoskop, kterým se řídili staří Keltové. Tito lidé milovali přírodu, uznávali přírodní zákony a žili v harmonii s přírodními cykly. Proto vás asi nepřekvapí, že jednotlivými znameními keltského horoskopu jsou stromy. Konkrétně například Dub, Jilm, Líska, Ořech nebo Kaštan. Klikněte na odkaz níže a přečtěte si nejen, které znamení keltského horoskopu jste, ale také to, co vám předpovídá keltský horoskop na rok 2020.

Keltský horoskop na rok 2020

Květinový horoskop na rok 2020

Říká se, že květinou člověk poví vše. Proto je velmi zajímavé si přečíst, jakou charakteristiku a budoucnost vám předpovídá květinový horoskop na rok 2020. Stejně jako klasický evropský horoskop, obsahuje květinový horoskop 12 znamení květin, jako například Lilie, Růže, Pomněnka, Narcis nebo Tulipán. Klikněte na odkaz a dozvíte se, jaký květina jste podle horoskopu vy i co vás čeká. 

Květinový horoskop na rok 2020

Finanční horoskop na rok 2020

Jak se vám povede v roce 2020? Čeká vás 12 měsíců plných prosperity, peněz a finanční stability, nebo vás naopak zaskočí finanční potíže, nečekané peněžní výdaje a celkový nedostatek peněz? To vám napoví finanční horoskop na rok 2020

Finanční horoskop na rok 2020

Indiánský horoskop na rok 2020

Tak jako každý horoskop pracuje se svými speciálními znameními, má také indiánský horoskop svá vlastní specifická znamení. Jsou jimi zvířata, například Bobr, Vydra, Orel, Želva nebo Vačice, kterým Indiáni přisuzovali lidské vlastnosti a na základě toho předpovídali budoucnost. Jak se vám povede prozradí indiánský horoskop na rok 2020, který si přečtěte v odkazu níže. 

Indiánský horoskop na rok 2020

Cyklický horoskop na rok 2020

Pokud se snažíte žít v souladu s přírodou, mohl by vás zajímat cyklický horoskop na rok 2020. Poradí vám, na co si dávat pozor, čemu nebo komu se vyhnout, na co se soustředit a jak žít právě v souladu s přírodními cykly a být šťastní. Přečtěte si cyklický horoskop na rok 2020 v odkazu níže. 

Cyklický horoskop na rok 2020

Egyptský horoskop na rok 2020

Egyptský horoskop se od jiných horoskopů liší, má totiž jen 11 znamení, kterým propůjčuje vlastnosti dávných egyptských bohů z egyptské mytologie. Vaše znamení tak může být podle data narození různé, například bůh Horus, bůh Anubis nebo bohyně Hathor. Víte, jaké jste egyptské znamení? Pokud ne, nakoukněte do článku níže, kde pro vás máme kompletní egyptský horoskop na rok 2020 pro všechna znamení. 

Egyptský horoskop na rok 2020

Pracovní horoskop na rok 2020

Přestože práce pravděpodobně není našim jediným životním smyslem, je v životě důležitá. Finanční stabilita, příjemné pracovní prostředí, kolektiv nebo smysluplná činnost, je jen několik jevů, které utvářejí naše pracovní dny. Jak se vám povede v práci v roce 2020? To vám napoví pracovní horoskop na rok 2020, který jsme pro vás připravili. Najdete v něm konkrétní doporučení a předpověď právě pro vaše znamení zvěrokruhu.  

Pracovní horoskop na rok 2020

Ptačí horoskop na rok 2020

Kořeny ptačího horoskopu sahají do daleké Asie, konkrétně do Indie, kde v rámci ptačího horoskopu přisuzují lidem vlastnosti na základě 12 různých ptačích opeřenců. Podobají se vaše vlastnosti spíše Orlovi, Kachně, Hrdličce, Vráně nebo Sově? To si přečtěte v odkazu níže, kde na vás čeká kompletní ptačí horoskop na rok 2020.

Ptačí horoskop na rok 2020

Arabský horoskop na rok 2020

U arabského horoskopu nenajdete mezi znameními obligátní zvířata, ale velmi netradiční zbraně. A to konkrétně 12 zbraní, kterým jsou přisuzovány podobné vlastnosti, jako mají lidi. Ať už jste tedy Dýka, Sekera, Nůž nebo třeba Palcát, můžete si v odkazu přečíst, co vám předpovídá arabský horoskop na rok 2020.

Arabský horoskop na rok 2020

Indický horoskop na rok 2020

Indický horoskop a jeho znamení vycházejí z hinduismu, a tak je tato astrologie velmi stará. Odhaduje se, že indický horoskop je starší než 5000 let. Obsahuje celkem 12 různých znamení, jako například Méš, Karkata, Tulá nebo Mína. Víte, jaké jste znamení indického horoskopu? Pokud ne, napovíme vám v článku níže a přidáme také kompletní indický horoskop na rok 2020

Indický horoskop na rok 2020

Cikánský horoskop na rok 2020

Poslední horoskop, který jsme pro vás připravili, je cikánský horoskop. Přečtěte si, co vám předpovídá cikánský horoskop na rok 2020 v oblasti zdraví, financí, lásky, přátelství, štěstí, rodiny a splněných snů právě pro vaše znamení zvěrokruhu.

Cikánský horoskop na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3658x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte