Hollandia chutná jako domácí jogurt

PR článek

jahoda_boruvkaJogurty Hollandia chutnají jako domácí jogurty.Hollandia mění výrobní postup Selských jogurtů. Cílem je, aby byl jogurt přírodní, bez aromat a konzervantů. 

Hollandia je přírodní

K tomu, aby byl ovocný jogurt přírodní, nestačí jen přidat více ovoce. Spočívá to i v tom, že ve výrobě jogurtů Hollandia nejsou použita žádná umělá zahušťovadla, želatina či modifikovaný škrob. Naopak. K ustálení jogurtu se používá přírodní složka pektin. Přirozeně se vyskytuje ve všech druzích ovoce, jehož je hlavní složkou vláknina. Množství pektinů se také liší v jednotlivých druzích ovoce, některé jej mají přirozeně více a jiná méně. Mezi ovoce s vysokým podílem pektinů patří citrusové plody, jablka a rybíz. Čistý pektin byl v poslední době „znovuobjeven“ jako nejpřírodnější látka pro zavařování. Nově ho tedy můžete ochutnat i v ovocných řadách Selských jogurtů Hollandia. Navíc jsou jogurty bez lepku a mohou je tak jíst i lidé s celiakií. 

Každý den se ve výrobně Hollandia v Krásném Údolí vyrobí jogurty přibližně z 80 000 litrů mléka výběrové kvality od vlastních krav či krav z blízkého okolí. Díky Pavlu Dostálovi, manažerovi kvality, se jogurty posunuly dál. „Dlouhé měsíce jsme zkoušeli různé postupy a intenzivně jsme pracovali s dodavateli, denně ochutnávali, aby výsledek byl dokonalý,“ říká Dostál. Selské jogurty Hollandia jsou nyní bez aromat, ovocnou chuť jím dává pouze zvýšený podíl ovoce v ovocné složce, což jogurty Hollandia řadí na špičku mezi ovocnými jogurty vůbec. Navíc řada Bio Selských jogurtů je vyráběna pouze z mléka od vlastních krav

Selske jogurty_sadaOvocná řada jogurtů hollandia

Ovocná řada Selských jogurtů nabízí bohatý výběr. Ochutnat můžete nový přírodní Selský jogurt jahoda, borůvka, meruňka, malina, černý rybíz, mango, třešeň nebo ovocné kombinace. Mezi ty patří broskev-maracuja, višeň-vanilka nebo brusinka s hruškou. Vyzkoušet můžete i Selský jogurt s příchutí čokolády, toffee-karamelu a s irskou kávou. Samozřejmostí je i čistě přírodní – bílý. 

Výroba jogurtu je alchymie

Selsky_200g_malinaJogurt Selský - malinaSelské jogurty Hollandia se vyrábějí klasickou cestou, zráním jogurtu v obalu. Po mlékárenském ošetření – vyčištění a pasteraci se do mléka přidají miliardy živých jogurtových bakterií, které nastartují proces zrání. Tento proces probíhá v uzavřeném obalu, do kterého je v případě ovocného jogurtu na dno kelímku přidána ovocná složka. Takto jogurty zrají 6 hodin ve speciálních zracích boxech při 40 °C. Následně se jogurt ještě chladí na 4 °C a teprve potom může vyrazit na sklad a dále k zákazníkovi. 

Jogurty Hollandia jsou k dostání v běžné obchodní síti za průměrnou neakční cenu Jogurt Selský Bílý 500 g 21,90 Kč a za 17,90 Kč jogurt Selský ochucený 200 g. Více informací na www.hollandia.cz.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1975x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Vím,že jogurty Hollandia patří mezi to nejlepší, co se v oblasti jogurtů dá u nás sehnat. Pokud si někdo nemůže nebo nechce vyrábět jogurty doma sám, tak je rozhodně doporučuju. Domácí jogurty ale rozhodně nejsou nic složitého a zvládnu to bez… celý příspěvek

Dobrý den, čím se prosím Vaše ovocné jogurty sladí ?????

ve slozeni jogurtu pisi ze maji cukr, jestli je to pravda, pak je to ta lepsi varianta


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte